Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek többet érezhet a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek többet érezhet a lánybarátom vagy tényleg csak barát vagyok?

Figyelt kérdés

17F

Ő 15L

Már december vége óta ismerem,én írtam rá és onnantól kezdve folyton beszélünk.

Téli szünetben írtam rá. És 1,5 hét mindennapos chatelés után már el akartam mondani neki hogy kedvelem(tudom fura ez így facen keresztül) De pont aznap írta hogy már nem szingli. Utána elmondtam neki mit érzek...mondta hogy sajnálja.

Nemsokkal később osztotta nekem a csávót hogy milyen idióta,meg hogy sokat veszekednek,meg hogy ő mindig az idiótákat fogja ki.

Egyszer viszont volt velem olyan hogy a csaj azt "hazudta" hogy van valakije,később megtudtam hogy nincs senkije,csak tudni akarta mit reagálok erre a hírre,hogy csalodok e stb...

Becézgetni szokott engem,meg puszis smileyeket küld mostanában egyre többször,mikor lefárasztom akkor mindig azzal fenyeget hogy megver xd meghogy érik a verés...olvastam hogy ha egy csaj ilyen módon viselkedik velem az flört,fura flört de flört...most meg az hogy meg akar furdetni a hóba,én is őt xd

Egy suliba járunk emellett. Szünetekben oda szoktam hozzá menni beszélgetni.

Rám szokott írni,talán többször mint én rá. Meg megy a csipkelodes köztünk hogy beszologatunk egymásnak poénbol.

Mikor nem köszönök neki véletlenül vagy valami akkor elkezd mindig azon rágodni hogy miért nem köszöntem,meg akkor érzi hogy valami nincs rendben.

Néha mikor beszolok neki akkor adja az ártatlant és megkérdezi hogy:"akkor nem is szeretsz?"...meghogy:"azthittem barátok vagyunk."

Előtte ráirtam egy full ismeretlen csajra akinél facen próbálkoztam cs úgy muszájbol...de nem jött össze mer vissza se írt. Ezt a storyt elmondtam neki akkor.

Tegnap csak úgy rákerdezett hogy na mivan xy-al? Mondtam neki hogy semmi. Erre ő megkérdezi hogy van e valaki más esetleg kiszemeltem. Erre azt mondtam hogy nincs.es ő nem akarta elhinni,5x visszakérdezett meg hitetlenkedett hogy:"biztos nincs senki vagy csak nekem nem mondod el?"

Most újra kezdek érezni iránta amit nemsokára elmondok neki hogy 1 hétig ne keressen hogy enyhüljon ez az érzés.

Szerintetek barát vagyok vagy több?(tudom ez nem annyira sok dolog de azért következtetni lehet)



2016. jan. 26. 15:56
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem mikor azt hazudta hogy pasija van akkor szeretett...aztán nem tudom. Lehet hogy fél tönkretenni a barátságotokat? Vagy fél hogy te nem érzel úgy? Vagy maradna a komfortzónában?

Mindenesetre őt kérdezd és beszéljétek meg

2016. jan. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Más volt az aki azt hazudta hogy van pasija nem ő. Az ő pasiügyéről nemtudok semmit hogy tényleg van e neki
2016. jan. 26. 16:20
 3/8 anonim ***** válasza:
Na akkor ebbe totál belekeveredtem...
2016. jan. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát ez a lány személyiségétől függ mert nekem is van egy ilyen fiúbarátom imádom a kis hülye fejét:D de nem tudnék vele együtt lenni úgy sose. Persze volt hogy elképzeltem és ez természetes de nem tudnék vele járni. Tehát szerintem csak barátság. De így h ugye nem is ismerem a csajt aztán ki tudja lehet ő ìgy akar közeledni. Vagypedig most még barátnak érez téged de később meg minél többet lógtok együtt beléd szeret.
2016. jan. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha neked 1 hónap alatt kialakul egy barátság, akkor nem ismered a fogalmat....
2016. jan. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Csak a kiskutyaja vagy. Minden jo csaj tart maga korul ilyen kiskutyakat akik csaholva rohannak utana remenykedve de ugyse lesz belole semmi. De elengedni se fog hiusagbol mert az ilyen lanyoknak leteleme, hogy valaki rajongjon ertuk es hizzum a majuk, nojon az onbizalmuk.
2016. jan. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
#5 ő nem ilyen csaj. Ő ilyen vagányabb,mármint szereti a katonai dolgokat,motorokat meg ilyenek,nem ribizli aki pincsiket tart.bár elgondolkodtatott amit írtál.
2016. jan. 26. 17:49
 8/8 anonim ***** válasza:
December vege ota tenyleg nagyon kiismerted. Es persze, hogy azt hiszed, hogy nem olyan mert idealizalod, azt akarod hinni.
2016. jan. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!