Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Legjobb lánybarátom megváltozo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legjobb lánybarátom megváltozott, ám ő az egyetlen esély egy lányhoz, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Anno nyár elején kb fél éve nagyon jóba lettünk egy lány osztálytársammal. Mindennap beszéltünk, nagyon erős volt a barátságunk, nem hittünk másoknak csak is egymásnak és mindent tudtunk egymásról. A kapcsolat javarész Viber és Facebook alapú volt hiszen nyáron nem ért rá minden nap, illetve nyaralás meg hasonlók gátolták a találkozást. Idő után többet éreztem, felbomlott a kapcsolat, sok lett a vita, a féltékenység ami még a mai napig tart nekem. A sok vita miatt elég gyakran összevesztünk mint ahogy most is összevagyunk, néha 20 napokat is van hogy nem beszélünk is nem nézünk egymásra. Szerintem a lány megváltozott hiszen egyik legjobb barátnőjével nyáron 3-an (őt is beleértve) minden nap és minden este beszéltünk. Viszont a két lány közt is felbomlott a kapcsolat.

Szerintem így jogosan érzem hogy ő változott meg. Viszont most van egy lány akiben szinte minden megvan ami nekem kell, kb. 1 éve bejön. Ehhez a lányhoz viszont Ő lenne a kulcs hiszen majdnem legjobb barátnők ergo gondolom szinte mindent megbeszélnek. Viszont ez most így lehetetlen sőt az is lehet hogy a BENNE van annyi hogy ellenem fordítja/rosszakat mond neki rólam.


Ilyenkor mit lehet csinálni?


(Nyilván a legjobb lánybarátom is hiányzik, DE csak az az én-je ami nyáron volt.)

(Ja és még egy infó hogy általába szünetekben jóban vagyunk ha viberen beszélünk és nemigazán találkozunk)



2015. jan. 17. 16:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezért ne égesd fel magad mögött a hidakat! :)
2015. jan. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igazad van, de látod hogy nem lehet mit csinálni.. Azért mégse nyalhatok neki meg hasonlók ha sokak szerint teljesen megváltozott. A lány konkrétan azért van hogy megharagszik mert a barátnője is megharagudott (egy másik, nem akiben a szövegben beszéltem).
2015. jan. 17. 17:13
 3/7 anonim ***** válasza:
Hagyd ki a képletből ezt a volt legjobb barátnőt. és kész.
2015. jan. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Értem, de akkor kin keresztül közeledhetek a lány felé?
2015. jan. 17. 17:36
 5/7 anonim ***** válasza:
Miért kell valakin keresztül?
2015. jan. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mert első komolyabb kapcsolat..
2015. jan. 17. 17:46
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezt nem értem. Írj rá erre a csajra, és kész.
2015. jan. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!