Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Éretlen lány változhat? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éretlen lány változhat? Vagy az ilyet nem lehet komolyan venni?

Figyelt kérdés

Leirás: szombaton próbálkoztam nála, de épp pénteken jött össze valakivel frissen. De azt mondta, nem bizik a pasikban, lehet ez is 1 hónapig tart majd. Szerdán rámirt, hogy jövök e buliba aznap. Mentem, a pasija nem volt ott, azt mondta nem is kereste azóta. Én mondtam neki, hogy nem tudom mi van közöttük, de amit mondtam szombaton, az még áll. Aztán jövőhéten megjelent egy másik pasival kézenfogva... megkérdeztem, most 2 pasid van? Nem, nincs egy sem. Csak ő ilyen közvetlen alkat, szólták már meg emiatt.


26 éves, de a korához képest éretlen, ezt mások is mondják. Megis látszik a kapcsolatain, csak "arra" használták idáig mindig. Most is van pasija, igaz már 2 hónapja nem érzi jól magát benne, mert nem foglalkozik vele, heti 1x találkoznak, távkapcsolat, a stressz miatt fogyott is a lány...


főleg ha kicsit iszik, akkor szeret tapadni, rám is. Pedig nem akar semmit, de mégis nagyon közvetlen, mondhatni ri.bis. Az lenne a kérdés, hogy az ilyen meg tud változni, ha valaki igazán szereti? Vagy az ilyeneknek az a sorsuk, hogy egy pasi sem veheti őket komolyan?


2015. szept. 13. 10:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy meg tudna változni, ahogyan az ilyen típusú pasik sem tudnak.
2015. szept. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Változhat, de nem attól, hogy valaki nagyon szereti. Ebben ne reménykedj, nem fogod tudni megváltoztatni. Majd az évek alatt (talán) benő a feje lágya, lehiggad, és beáll a sorba.
2015. szept. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha próbálkoztál nála és koptatott, innentől nézd levegőnek, mást nem érdemel tőled. Kezdj más lányokkal.
2015. szept. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
#3-at duplázom. Mit foglalkozol vele?
2015. szept. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"látszik a kapcsolatain, csak "arra" használták idáig mindig"

Mi az, hogy használták? Egy öntudatlan bábu lenne, akit ide-oda lehet rakosgatni és alkalomadtán beledugni bizonyos dolgokat? Ne állítsd már úgy be, mintha az áldozat lenne, ő ugyanúgy tehet róla, hogy csak szexre használták, kivétel, ha szellemi fogyatékos és az eddigi pasijai visszaéltek a helyzetével, de felteszem ez nem így van. Az ilyenek, legyenek férfiak vagy nők, nem is akarnak hosszú távra tervezni, mert egyfelől nem érzik szükségét, másfelől meg nem is tudnak előre tervezni, szóval ha esetleg összejönnél vele akkor is csak legfeljebb párszor megdöngetnéd és ennyi, máris repülne rá a következő férfira. Ne érts félre, nem ítélem el ezt az életmódot, felnőtt ember, tehát ő választja meg a partnereit, viszont ha te pár hónapnál tovább akarsz valakivel maradni, akkor nem ajánlom neked ezt a csajt, ha viszont csak egy laza szexkapcsolat érdekel, akkor szerinted ő vevő lenne egyre. Persze gondolom panaszkodik, hogy milyen rossz neki, mert a férfiak csak kihasználták eddig, de ne dúlj be neki, ezt csak a belé nevelt prüdéria mondatja vele, valójában nem is akar megváltozni, csakhát elég furcsán jönne ki, ha kimondaná egyenesen.

2015. szept. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
elmondta, hogy már lenne feleség, és nehéz megtalálni azt a valakit, aki komolyan gondolja. És ekkor sirásban tört ki.
2015. szept. 13. 11:22
 7/8 A kérdező kommentje:
és azért nem találok más lányt, mert mindenki mást még ennyire sem lehet megközeliteni: foglalt, 4 éve vár egy pasira, beszélgetünk majd eltünik, a társkeresőket már ne is emlitsem...
2015. szept. 13. 12:19
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez nem eretlenseg. Hanem...

-figyelemre vagynak (ha elhanyagoltak gyerekkent pld...)

-onbizalomhiany (minnel tobben bokoljanak neki)

-hiusag

-megbizhatatlan

2016. jan. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!