Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehet hogy titokban meg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy titokban meg szeret az exem? SÜRGŐS LENNE!

Figyelt kérdés
Röviden annyi:jártam meg 2 éve egy fiúval aki végül szakított velem. Azóta nem is beszél velem de most egy osztályba kerültünk. Nehány haverjával "utalnak" engem,de en sosem gondoltam komolynak a dolgot. Most,nehány napja kiderült (mivel amikor nem voltak ott a haverjai beszélt vele egy barátnőm) hogy nem tudja h miert utal es azt mondta hogy lényegében azert mert a többiek is utalnak (a semmiért,mert soha semmit rosszatt nem csináltam nekik). Barátnőm mondta neki hogy ez igy hülyeség,es hogy béküljon ki velem,mire ő mondta hogy rendben de akkor a fiúkkal is beszélje ezt meg. Barátnőm ment is de amikor elmondta ezt az ötletet az exem legjobb haverjának akkor az csak kiröhögte a dolgot es mondta hogy erre sosem kerül mar sor.. itt mar az exem is kinevette a dolgot. Ezen kivul akik közel vannak hozzam mind azt mondjak hogy meg biztosan be jovok neki csak titokban,es erre vannak apró kis jelek is pl:van hogy latom/barátaim látják hogy rám pillant, most hogy beszélt vele a barátnőm akkor elég komolynak tűnt es stresszes jeleket mutatott amíg a haverok nem voltak ott es most melle ültettek ülésrend miatt es végig stresszelt itt is,legalábbis ahogy en lattam + nekem van egy olyan megérzésem es a többieknek is hogy csak azert "utal" mert a többiek is ugy tesznek es ezért kamuzik nekik velem kapcsolatban. Ti mit gondoltok erről? Nagyon érdekel mások véleménye is hátha segít az is! Érdemes lenne beszélnem vele? A válászokat nagyon szépen köszönöm!!

2016. jan. 18. 19:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Érez valamit irántad ez biztos... Ha látni rajta akkor pláne :) beszélgess vele ha szeretnél... Béküljetek kérdezd meg hogy miért utál... Az órán ne szünetbe mert egyből rohanna haverjaihoz ...
2016. jan. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Köhhököhöhöhöjshdjsndksma... AF! Azért mert KÉT éve szakítottatok és meletted ül az nem jelenti azt h szerelmes még beléd, én se lennék lazán félvállrol véve azt h mellettem ülne az a lány akivel régen jártam. Am miért szakítottatok? Ill. milyen értelemben utál? Szerintem a válasz az h TE vagy az aki szerelmes még Őbelé mert én a helyedben tudomást se vennék rolla. <3 :P
2016. febr. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Túlbonyolítod. Kérd meg a barátnődet, hogy ne beszéljen rólad másokkal.

A fiúval meg viselkedj közömbösen. Vagy úgy, mint a többiekkel. Ne vegyél tudomást arról, hogy ki szeret, ki nem. Nincs olyan, akit mindenki szeret. Nem is kell. Békében kell egymás mellett élni.

Tinik vagytok. Sokat változhattok akár hónapok alatt.

Órán a munkádra figyelj. Szünetben is a saját dolgaiddal törődj és azokat keresd, akikkel jóban vagy. Ő ne legyen téma. Az emberek -minden korosztályban-, szeretik a pletykálgatást.

Ne adj nekik muníciót.

Túl nagy jelentőséget tulajdonítanak saját maguknak. Ha nem foglalkozol velük, az fog az exednek majd feltűnni.

Amúgy nagyon infantilisak, korodbeli fiúk általában éretlenebbek, mint a lányok.

Az a barát is úgy viselkedik, mint egy ovis. Nem tudják, miért utálnak. Falkában nem szeretnek, de ki tudja, egyenként nincs veled bajuk, hiszen magyarázatot sem tudnak rá.

Kis öcsikék. Ránts a válladon, derűsen, széles mosollyal tekintsd őket, mint az éretlen kölyköket a nővérük. Mert azok.

A srácnak valami komplexusa lehet veled szemben. Te tanulsz te jobban, mint ő?

2021. aug. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Velem most van ugyanez. Van egy srác, akivel a haverjai miatt romlott meg a kapcsolatunk. Indokolatlanul utáltak. Ennek hangot is adtak, kibeszéltek, kiközösítettek, pedig semmit sem csináltam. Végül nem erőltettük tovább a dolgot, hiszen neki fontosak voltak a barátai (ez természetes és én is szívesen haverkodtam volna velük), azonban párommal egyikünk sem bírta, h nem tudunk együtt, mint társaság időt tölteni. Eltelt pár hónap. Beszélgettünk, hosszasan öleltük egymást. Aztán a haverjaival lógott, majd mondta, h nem akar tőlem már semmit. Pedig kettesben olyan, mint korábban, csak csók nélkül. Mondta, hogy lóghatunk is együtt. De amikor megjelennek a haverjai, ő is utál. Mit tehetnék?
2023. márc. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!