Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok de mást...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fmisi15 kérdése:

Szerelmes vagyok de mást szeret mit tegyek?

Figyelt kérdés
16F vagyok és az osztály tarsamba vagyok szerelmes (nevezzük Barbinak).Barbi tudja hogy mit érzek, eddig nem is lenne gond, de ő a haveromba (nevezzük Petinek) Petibe szerelmes már lassan 1 éve. Tavaly februárban összejöttek, de nyár elején szakitottak akkor nekem is volt barátnőm. De Barbi továbbra is őt szereti, nekem pár hónapja tetszik Barbi akivel nagyon jóbarátok vagyunk.De most Peti is szingli és Barbival is kezdenek össze melegedni és most nem tudom hogy folytassam Barbi iránti nyomulast vagy inkabb segitsem őt hogy sikerüljön neki osszejonnie Petivel? Szerelem vagy Barátság?

2016. jan. 16. 17:24
 1/1 anonim ***** válasza:
rossz helyre írtad, jelentettem a kérdést remélhetőleg átrakják a tini párkapcsolatokhoz, ott talán kapsz értékelhető választ, mert itt elég kicsi rá az esély.
2016. jan. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!