Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Csak nekem van hosszú haj mániám?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem van hosszú haj mániám?

Figyelt kérdés
Bárhol meglátok egy srácot, és hosszú haja van, attól körülbelül elolvadok helyben. Elég betegesen tudok viselkedni ilyenkor. Csak én vagyok ilyen? (Nyugtassatok már meg! :D )
2016. jan. 27. 18:50
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
70%
igen... fiúknak rövid haj, lányoknak hosszú haj!
2016. jan. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Nem vágom, hogy miért vannak ezek a sztereotípiák, hiszen a középkorban is így hordták a hajukat az emberek.
2016. jan. 27. 19:01
 3/22 anonim ***** válasza:
33%

akkor még nem volt villanyborotva...

de amúgy a "fejlettebb kultúrákban" pl az ókori Római birodalomban is borotválkoztak az emberek, se arcszőrzet nem igen volt, sem pedig hosszú haj...

de mondjuk a középkorban is az értelmiség, tehát akik tudtak írni, olvasni, a szerzetesek...nekik is rövidebb hajuk volt...

2016. jan. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 Firedoom ***** válasza:
100%

Nekem folyamatban a hosszu haj :D

Elmeselek egy rövidke storyt:

Tablofoto miatt gyorsan valamilyen vállalható frizurát kellett magamraeroltetnem es anyám elküldött fodrászhoz. Az erdekes rész most jon:

-Hova jársz suliba?

-XY

-Az egy hajnövesztő hely! Sok fiúnak ban ott hosszu haja nem?

-Hááát... Anno 4volt ha a hozzam hasonlo felhosszuakat nem számoljuk, de azokból egy kibukott, 2t kirugtak...

Es itt a valasz a kérdésedre: Azert nincsenek hosszu hajú srácok mert atok szállna rajuk :'D

2016. jan. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
82%

Félhosszú jó.

De hosszú???......

2016. jan. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
77%

Félhosszú sexi.

De az igazán hosszú :/:/:/

2016. jan. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem igazén hosszu, és fiu is vagyok. ;)
2016. jan. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok...:D
2016. jan. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
71%
Nem értem amúgy hogy 1 fiunak miért nem lehet hosszu haja. Attol még az adott fiu nem feltétlen trafó vagy meleg.
2016. jan. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ameddig nem túl hosszú, pl ilyen:


[link]


addig teljesen rendben van, sőt még jobb is mint a rövid haj, az olyan átlagos :D Az se baj ha hosszabb csak az már szerintem nem néz ki jól egy férfinak, de ízlés kérdése. Amúgy nekemis hosszú (legalábbis az átlagosnál hosszabb) hajam van, jó tudni hogy valakinek bejön :D


16/F

2016. jan. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!