Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikbetegség vagy mi bajom...

Cunt*-* kérdése:

Pánikbetegség vagy mi bajom lehet? Nincs üldözési mániám. De akkor mi lehet a baj? (többi lent, kicsit hosszú lesz)

Figyelt kérdés
Huhhh. Na szóval egészen kicsi korom óta...rohadtul félek, de nagyon. Nem tudom mitől, csak úgy rám jön, ha egyedül vagyok. Valamiféle..rettegés és nem tudom mitől. Olyan mintha figyelne valaki vagy valami és mindentől félek olyankor, pl. a sötét a csend, felkapcsolni a villanyt sötétbenxddd Háttal állni az ablakomnak ami a másik szobától választ el (az ilyen félszoba)kimenni a szobámból a konyhába, ha lelóg az ágyról a lábam.. Tegnap este még azt a mocsok vivát is bekapcsoltam, nem érdekelt, h szar megy rajta, mert nem bírtam a csöndet, féltem, meg fényt is adott. Vagy 6 éves korom óta van ez..és nem tudom, nem hiszem, hogy a depresszió meg a bipoláris zavar behatással lenne rá, mert pl. a pszichológusom semmit sem mondott erre..nagyon nem is érdekelte szerintem, de rohadtul félelmetes. Néha van, hogy hiperventillálok (ami lehet, h sima pánikroham, mert azt nemtudják megmondani..), de azt más váltja ki és azt meg tudom magyarázni..ez meg csak úgy jön egyszerűen elkezdek félni és még megmagyarázni sem tudom mitől vagy miért..valaki akármit tud erről? oO (Mert a pszichológus semmit sem mond és most nem járok hozzá, mert szabin van..) És igen tudom mennyi féle bajom van, beszólás nem kell, mert kaptam eleget. köszi ^^

2013. júl. 10. 22:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Valószínűleg pánikbetegség, és . . . még valami, amihez ez az információ kevés. Nézd meg a Youtube-on, és gondolkozz el rajta. A pszichológusodat felejtsd el, és keress egy kiképzett pszichoterapeutát (aki lehet alap képzettségben pszichológus, vagy más).

https://www.youtube.com/watch?v=vzGIQczkwwo

2013. júl. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Carmen2 válasza:

Valószínűleg valóban az! :)

Ezt a legjobb lenne idejében elcsípni! :)

Amennyiben van affinitásod van rá, szívesen tudok segítségek nyújtani ez ügyben! :)

2013. júl. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Persze, köszi...na de azt valami kiváltja nem? Mint a tömeg pl. zárt helyek, de itt semmi olyasmi kiváltó oka nincs, csak..puff beüt..vagy nem is tudom igazából oO Több információval meg nem szolgálhatok, ugyanis ennyit tudok. Még azt, h mitől sem tudom megmagyarázni..olyan furcsa de nem minden este, csak időközönként...jaaajj..
2013. júl. 16. 23:23
 4/4 anonim ***** válasza:

Figyelj rám! A legfontosabb, hogy ne foglalkozz vele egy akármilyen nehéz az első 1 hónap nagyon nehéz lesz de szerintem csak így sikerület, ha jön egy pánikroham mond el magadnak hogy ez csak egy roham és valójában semmi bajod(mert tényleg nincs).Amint elkezdenél vele foglalkozni tereld el a gonolatod és nyugtasd meg magad! kb 2-3 hónap után semmi bajod nem lesz.Jah igen, és ajánlom a citromfű teát.

Remélem segítettem /egy gyógyult pánikbeteg/

2013. aug. 30. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!