Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátom tegnap szakitott...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom tegnap szakitott velem. Nem tudok nelkule elni! Hogy szerezhetnem vissza?

Figyelt kérdés

Hetfon ujra talalkozunk. Ez jo jel nem? Nem akarom elvesziteni... Most lett volna az egy eves evfordulonk...

Es o nekem az elso komoly kapcsolatom . <\3

Kerlek csak normalis valaszokat igy is a padlon vagyok.



2015. máj. 22. 04:33
1 2
 1/20 Cukybabaa válasza:
88%
Először is tudni kell hogy miért szakított veled
2015. máj. 22. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
98%

Nyugi, majd kihevered.


A vilag tele van fiukkal. Amugy meg legyen mar onbecsulesed, nehogy a foldon csussz egy fiu elott!

2015. máj. 22. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom-miért, nem is érdekel! Tudod régen a rosszat megjavították, ezért tartott minden sokáig! A házasságok is 40-50...év! Ma sajnos a rosszat kidobják! Ez van a barátág-házassággal is! Tessék „megjavítani” :)
2015. máj. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Ha szakított veled annak valami oka van,amit nem tudunk.

De ha ilyen döntést hozott akkor valószínűleg komolyan gondolja.Tégy belátásod szerint,de valóban nem jó ha megalázkodsz előtte.Azzal csak szánalmat lehet kelteni a másikban,de szeretetet nem.

Ki fogod heverni!Mindig változnak körülöttünk a dolgok.

2015. máj. 22. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan ebben a cipőben járok. Ne akard visszaszerezni, engedd el. Meg látja, h tudsz te nélküle is élni vagy visszajön... vagy nem, de te legalább nem zuhansz magadba. Ne reménykedj abban, h visszaszerezheted, mert csak rosszabbul leszel ha ez nem sikerül
2015. máj. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Ha te vagy a hibás amiért nem kellesz már akkor próbálj jobb lenni, hogy újra téged akarjon.

De ha simán kiszeretett belőled akkor nincs mit tenni, felejtsd el. Majd lesz más.

2015. máj. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
Az elején gyenge barátságból építsd újra az egészet
2015. máj. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 andante válasza:

Ülj le vele és beszéld meg! Ha rám hallgatsz: ha menni akar, hát menjen, te meg lépj tovább! Gondolom egy kis kezdő ovis lehetsz, aki ebbe fog bele betegedni! :)

Értem . meg értem a problémát, de hidd el: nem érdemes ezt tovább húzni!!!!!!!!!!!!

2015. máj. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Drága Csillagom!

Hallgass az öregre!

Ezek a dolgok még nagyon fájnak ilyen fiatalon!

De ez olyan mintha a harangszóra azt hinnéd hogy a tiéd!

A férfi a nő nem tulajdon. Megtartani kedvességgel lehet, de a szép nőt, kedves férfit, harangszót mindenki hallja látja!

Sok harangszó van aki ettől elbízza magát, és próbál új fülekbe(ágyakba) bejutni, az ilyen csalfa legény előbb utóbb újra elhagy!

Mentsd meg magad ettől a fájdalomtól és dobd ki végleg most!

Mentsd ki magad a találkozóról és hívasd meg magad valami jóbaráttal fagyizni!

2015. máj. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Sajnos ezt nem tudom megtenni. Igen foatal vagyok nagyon faj es tenyleg nem menne nelkule semmi. Mas sracra nem vagyom csak ra. Es tudom hogy szeret. Amikor szakitott velem meg sirt is es mondta hogy szeret. Ma beszeltunk telefonon es azt a cuki becenevet hasznalta amit o adott nekem es kedves volt a hangja.

Lehet meg remenykednem?

A kozos kepeinket se szedte le facebookrol csak leszedte hogy kapcsolatban meg lecserelte a proffkepet. De azt is arra amelyiket mrg anno en mondtam neki hohy rakja fel mert nekem tetszik.

2015. máj. 22. 23:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!