Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Barátnőm miatt megjegyzéseket...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm miatt megjegyzéseket kapok?

Figyelt kérdés

A probléma az, hogy barátnőm, úgy néz ki mintha 14 éves (se) lenne, pedig áprilisban betöltötte a 18-at.

Ma az arcomba vágta egy teljesen idegen, hogy pedofil vagyok, mit akarok én egy kislánytól? Nem álltam neki magyarázkodni, hogy bizony nem annyi amennyinek gondolja, inkább csak fogtuk magunk és eljöttünk az étteremből. Ez most volt 1 órája. Valójában ez nem az első alakom ilyenből, de ez volt a legdurvább eddig, hogy konkrétan az arcunkba mondta a csávó.


Imádom a lányt, nekem nem számít, hogy mit mondanak. Inkább csak az hogy miért mondják?


Ő 18, én 20 éves vagyok. :)



2016. jan. 29. 12:35
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Mit kell vele foglalkozni? Szrd le ennyi az egész! Ha meg annyira pattog, mutasd meg a személyi igazolványát. Utána pedig alázd szrá a palit!
2016. jan. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne érdekeljen mások mit mondanak, de amúgy pont azért mondta, mert rosszul ítélte meg a korát, megesik az ilyen nem kell vele foglalkozni. Vannak sajnos ilyen emberek, akik akkor is beléd kötnek, ha nem is ismernek.
2016. jan. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ennyit kellett volna mondanod: "Ő valójában 18 éves, hiába néz ki fiatalabbnak. Most, hogy ezt tudja, megkérem szépen, hogy takarodjon előlem 3 másodpercen belül, különben puzzle-t kap a kórház postán!".


Ennyi.

2016. jan. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Volt már példa ilyenre is.

Barátnőm is mondja, hogy hagyjam ilyenek az emberek, ő már hozzászokott. Mit tehet róla, ha sokkal fiatalabbnak néz ki?


Csak ülsz nyugodtan várod a kajád egyszerre odatoppan egy f* sz ezzel a szövegével... Mintha amúgy is bármi köze lenne hozzá.

2016. jan. 29. 12:43
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Semmi köze nincs hozzá...

Sajnos igen, ahogy előttem is írták, vannak ilyen emberek. Nem kell velük foglalkozni, odébb kell állni vagy ha tényleg nagyon magyaráz akkor beolvashatsz neki, hogy kinek képzeli ő magát..

2016. jan. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi van majomgyerek?

Te nagyanyádra gerjedsz?

És békén fog hagyni! :-)

2016. jan. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Mond azt, hogy ő nem a barátnőm, hanem az anyukám!
2016. jan. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Jézusom utolsó :D


Köszönöm mindenkinek az eddigi válaszokat. :)

2016. jan. 29. 15:03
 9/12 anonim ***** válasza:
Pff nevetséges! Vagy kihivod legkozelebb a levegore es kiutod vagy nyugodtan az arcaba rohogve azt mondod h ne irigykedjen:D
2016. jan. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Még ha nem is hangosan, de én is megjegyzést tennék rá, hogy mit keres egy 20 körüli srác egy 14 körüli lánnyal....Szerintem magában mindenki feltenné ezt a kérdést, ne mondjátok, hogy szerintetek ez normális lenne. Aztán az mellékes, hogy a barátnőd már lassan 19 lesz, ha nem néz ki annyinak, akkor mások sem fogják azt gondolni. Na, ezért mondják.
2016. jan. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!