Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Barátnőm miatt megjegyzéseket...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm miatt megjegyzéseket kapok?

Figyelt kérdés

A probléma az, hogy barátnőm, úgy néz ki mintha 14 éves (se) lenne, pedig áprilisban betöltötte a 18-at.

Ma az arcomba vágta egy teljesen idegen, hogy pedofil vagyok, mit akarok én egy kislánytól? Nem álltam neki magyarázkodni, hogy bizony nem annyi amennyinek gondolja, inkább csak fogtuk magunk és eljöttünk az étteremből. Ez most volt 1 órája. Valójában ez nem az első alakom ilyenből, de ez volt a legdurvább eddig, hogy konkrétan az arcunkba mondta a csávó.


Imádom a lányt, nekem nem számít, hogy mit mondanak. Inkább csak az hogy miért mondják?


Ő 18, én 20 éves vagyok. :)



2016. jan. 29. 12:35
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

"Ma az arcomba vágta egy teljesen idegen, hogy pedofil vagyok,"


Arra figyel AKI mondja nem arra AMIT mond. Nem pláne h idegen volt. Nem kell felvenni sz@rni rá. Mé nem szóltál vissza ! Igen ? Andrew Vajna feleségét látta már ? Akkor ő mi ?

2016. jan. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Én visszaszóltam, de nem magyarázkodtam neki. Barátnőm nem akarta, hogy bármit is csináljak, azt mondta menjünk.


Inkább 3 milliószor kapjam meg azt, hogy pedofil vagyok, de emiatt én nem fogom elhagyni.

2016. jan. 29. 19:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!