Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon szeretem az osztálytárs...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretem az osztálytársam de nem szabadna! Vélemény a helyzetemről?

Figyelt kérdés

17F

Ő 17L,osztálytársam

Nagyon jóban vagyunk most is,barátok.

Viszont nagyon szeretem őt már hónapok óta.

Olyan 1 hónapja elmondtam neki mit érzek.

Megbeszéltük hogy mióta van ez,sorba vettük a pozitív és negatív elveket és mondta hogy szeretne ezen gondolkodni de afelé hajlik hogy nem kéne az osztálytárs dolog miatt meg a barátságunk miatt.

1 napot gondolkodott rajta de arra jutott hogy nem kéne mer osztálytársak vagyunk és ha véletlenül nem jönne össze akkor utána is egy légtérben lennénk.(nekem csak ennyit mondott,de sokat gondolkodott is rajt szóval talán az is jó jel hogy nem olyan közömbös)

Részben igaza van mert az exemmel odáig jutottam hogy látni se akarom többet az életbe.

De nagyon nehéz olyan személy mellett lenni nap mint nap,barátként akit mindennél jobban szeretek.

Próbáltam magam túltenni rajt hogy csak barátként érezzek iránta de nem megy,jobban szeretem őt mint az exemet valaha ami nagy szó.

Akkor kérdeztem tőle hogy ha utolsó évünk végén is így érzek és ez nem múlik el és elmondom ezt neki akkor megbeszéljük a dolgot.(de az soká van és kitudja mi lesz akkorra)

Vélemény?



2015. dec. 27. 21:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha akarná már együtt lennétek.. Nem bírom az ilyen lányokat, mindig csak a kifogások..


Nem egy ismerősöm jött össze az osztálytársával, boldogak, ennyi.


Meg az mi, hogy még együtt se vagytok, de a csaj már a szakításon gondolkodik, meg hogy mi lesz utána.


Barátok vagytok, örülj neki, de ne nagyon akarj többet szerintem.

2015. dec. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
😏:-)
2015. dec. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!