Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehet, hogy érzek iránta...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy érzek iránta valamit? Ő tényleg érez irántam valamit? Nem tudom, hogy mit tegyek.13/L (lassan 14)

Figyelt kérdés

Egyik fiú osztálytársam már egy ideje keresi a társaságom...és tényleg úgy tűnik,hogy érez irántam valamit,de mostanában az egyik legjobb barátnőm társaságát is keresi és kb. ugyan azt csinálja velünk,bár velem régebb óta és talán rám jobban figyel..vagy hát nem is tudom.kezdem én is keresni a társaságát és folyamatosan beszélni akarok vele és vele szeretnék leni minnél többet, de most akkor mégis mit érzek?nem értem, ahogy azt sem, hogy ő mit érez/gondol.

Az utóbbi időben viszont néha bunkó is...mit kéne tennem?(köszönöm ha elolvastad és időt szántál rá)U.i.: a barátnőmnek nem tetszik


2016. jan. 31. 19:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ő sem tudja, hogy mit akar. :D Menj oda hozzája, aztán ennyi.
2016. jan. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
első válaszoló (sűrített levegő) ezzel csak annyi a baj, hogy nóeléggé félős vagyok ilyen téren ja és ő sem az a csajozós tipús, de jófej...
2016. jan. 31. 20:05
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát, akkor nézzétek egymást. Ez van. Bátraké a világ.
2016. jan. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!