Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tini szerelem. Mit csináljak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tini szerelem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok. Még sosem volt barátom, semmiben sincsenek tapasztalataim ilyen téren. Mindig is voltak fiúk, akik tetszettek, általánosban 8 éven át tetszett egy fiú, de nem mertem bevallani vagy ilyesmi, meg aztán totálisan nem is érdekeltem. Most gimibe kerültem, van egy fiú az osztályban aki nagyon tetszik. De félek, nem tudom, mit kéne tennem, még beszélgetni sem merek hozzá odamenni. Segítsetek kérlek, mit csináljak? Már nagyon szeretnék egy kapcsolatot.

Elöre is köszönöm! :)



2016. jan. 31. 22:14
 1/3 anonim válasza:
Látod, ez a baj, hogy 15 évesen már nagyon szeretnél egy párkapcsolatot. Miért? Halálos beteg vagy, és még halálod előtt ki szeretnéd próbálni? Akkor rendben van. Szerintem viszont nem vagy az hála a Jóistennek! A mai fiatalok problémája, hogy képtelenek várni. Az életben nem szabad erőltetni a dolgokat. Meglásd, ha eljön az ideje, azt észre fogod venni. De ez még nincs itt? Mit csinálnál 15 évesen a barátoddal? Gyereket? Ráérsz még,előtted az élet,ne görcsölj ezen a párkapcsolot dolgon, ha 20 évesen lesz barátod,akkor akkor lesz. Na és, mi van akkor? Sokan manapság 40 éves korukban szülnek. Nem kell siettetni az életet. Meglásd, ha eljön az ideje,lesz párkapcsolatod! Csak ne görcsölj ezen!
2016. jan. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Barátkozz össze vele, aztán ha sikerült összehaverkodnotok kezdj el olyan tevékenységeket végezni vele ahol csak ti ketten vagytok (pl. elmentek moziba, elmentek kóvájogni a városba stb.), aztán kezd el a tudatára adni hogy mit érzel kedves gesztusokkal, ha érti őket és ő is így érez akkor viszonozni fogja és kezdőthet a párkapcsolat. 16/F
2016. jan. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ne. Görcsölj. Rajta. Ha igy állsz hozza nem lesz sok siker. Sodródj az árral, hidd el egyszer csak lesz majd valami. Addig is ne a pasizás legyen a legfőbb célod. Szerezz barátokat, légy vidám, laza. Nekem Bejött. ;D
2016. jan. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!