Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ha egy fiú részege...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha egy fiú részegenazt mondja szeret, lementi az összes képet amit lát rólam, de józanon csak annyit mondd, hogy nagyon tetszem neki de csak kavarni akar akkor mit érez valójában?

Figyelt kérdés
Nagyon fontos lenne:((((

2016. jan. 31. 23:44
 1/4 anonim ***** válasza:
15%
Ha leszoljátok részegség miatt ezt a srácot engem is leszoltok, igen így könyeb lányokal bezsélni, nekem is tecik 1 csaj..
2016. febr. 1. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azt is o mondta hogy kavarni akar vagy te erzed igy? Bar nem volt eleg reszeg mert en full reszegen sem mondtam h szeretem hanem hogy tetszik meg bokoltam stb konnyebb volt csak masnap nem :D szerintem kerdezd meg h te most szeretsz vagy csak dugni akarsz ozt majd elmondja
2016. febr. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mikor megkérdeztem,hogy szeret e az volt a válasza,hogy nem tudja milyen szerelmesnek lenni így nem tudja,hogy szeret e..igen ő mondta,hogy kavarni szeretne nem én gondolom így
2016. febr. 1. 18:00
 4/4 anonim válasza:
Van egy olyan mondás hoy a részeg ember igazat mond. Egyébként ha "kavarni" szeretne veled szerintem az jo dolog (mar ha neked tetszik o) a szeretet kialakulhat a kapcsolat koben is :)
2016. febr. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!