Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek tetszem neki? 13\l

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem neki? 13\l

Figyelt kérdés

Nem kell azonnal azt írni,hogy 13 évesen nincsenek érzések. Szerintem minden korban van valamilyen szintű tetszés\szerelem. Én különben is jóval érettebb vagyok a korosztályomnál.:)

De a kérdésem röviden ennyi lenne: ez azt jelenti,hogy tetszem neki?

Vázolom a helyzetet:

Ő is 13 éves. Folyamatosan piszkál. Amikor focizunk,jön,hogy a labdát elvegye,és a testünk egymáshoz ütközik. Jó érzés. Néha olyan,mintha direkt tenné. Kiütőkor kiüt,vagy néha beszól picit,de soha nem úgy,hogy fizikailag vagy lelkileg fájjon. Múltkor az osztálytársnőim megkértek minket,hogy hosszasan nézzünk egymás szemébe. A 45 perces óra alatt nem egyszer néztünk hosszan egymás szemébe,és azonnal elpirult ő is,én is. Ezen kívül még sok dolog történik köztünk,de mire én azt a sokat leírnám...:D

Ezek jelentenek valamit?



2016. febr. 1. 21:21
 1/5 lilom8 válasza:
szerintem igen de az hogy piszkál nem minden esetben azt jelenti kérdez töle eszt azt beszélgezetek de ne a témárol.
2016. febr. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Szerintem igen!!!

Tegyél te is apró jeleket, figyeld a reakcióját, mert abból amit leírtál nagyon úgy tűnik, hogy bejössz neki!

Hajrá!

2016. febr. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bejössz neki.
2016. febr. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

1. Hagyd ezt az "érettebb vagyok a koromnál" dumát mert akik ezt kijelentik azoknak a 95 %-a nem üti meg a kora-2 évesek agyi szintjét sem. Nem mondom, hogy te sem, de ezt inkább hanyagold!

2. Szerintem tetszel neki, próbálj jeleket küldeni, mosolyogj rá z.B.

2016. febr. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2016. febr. 2. 07:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!