Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Barátnője van, közben tetszem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnője van, közben tetszem neki?

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki tetszik, és elég sok jel utal rá, hogy én is neki. Már elég régóta megy ez, mégsem lépett még, hanem barátnői voltak közben, ahogyan most is. Mégis ugyanazokat csinálja, mint eddig és ez rosszul esik, hogy csak szórakozik velem. Bármikor ránézek, azt látom, hogy éppen engem néz, bókol nekem, meg időnként megölel. Vagy így próbál féltékennyé tenni? Szerintetek mit tegyek? Az lenne a legjobb, ha elfelejteném, de sajnos nem ilyen egyszerű a dolog.

2016. febr. 1. 18:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Könnyebb lenne korral :) ha 12körül akkor sztem csak játszadozik a gondolattal 15 fölött már sztem csak nem tud lépni :/
2016. febr. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá.
2016. febr. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!