Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan hívjam fel magamra a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hívjam fel magamra a figyelmet egy fiúnál? (Remelem erthetoen irtam)

Figyelt kérdés
Naggyon tetszik egy fiú és vhogy fel akarom hívni magamra a figyelmét..Ötleteket kérek..Plíz
2016. febr. 3. 18:32
 1/5 anonim ***** válasza:

hány évesek vagytok?

mi a közös pont? ( ha van)

2016. febr. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
13 évesek vagyunk ès foci telefonrol szoktunk meg beszelgetni😂 meg ugy egyszerre mindenrol beszelunk szovalelvagyunk....
2016. febr. 3. 19:07
 3/5 anonim ***** válasza:
Flörtölj vele. De csak finoman nehogy félreértse.
2016. febr. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Vedd fel vele a szemkontaktust egy adandó alkalommal, ezzel felkelted az érdeklődését szerintem. Aztán tegyél úgy, mintha nem foglalkoznál vele, és reménytelenül beléd szeret, mert ááh, ezt nem tudom elmagyarázni, tapasztalat(volt egy fiú, aki ezt csinálta, csak ő nem tudott róla, én meg beleszerettem-nem tudom elmagyarázi, csak úgy-BUMM)
2016. febr. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
😍😍Okee köszi
2016. febr. 4. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!