Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nincsen pasim, mit csináljak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincsen pasim, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Hali!!! Valaki tudna jó pasizós tippeket?

2016. febr. 4. 14:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ismerkedj meg velük, ennél jobb tipp nincs, ha nem próbálsz ismerkedni soha nem lesz se pasid se barátod, a sültgalamb nem repül csak úgy.
2016. febr. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Rám írsz és ismerkehetsz :D 16/F
2016. febr. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 >_< ***** válasza:
100%

Az aktívabb közösségi élet mindig meghozza a gyümölcsét, ha több emberrel találkozol nagy eséllyel lesznek jó párosítások is. Próbálj divatosabban öltözködni ha eddig nem tetted, nem azt mondom hogy tedd ki amid van mert az inkább a hülyéket vonzza, hanem azt hogy légy ízléses.

Legyél kedves, aranyos, süss el néha pár poént. Ha nincs komolyabb hobbid keress valamit, az is összehozhat hasonló érdeklődésű emberekkel, és akárkivel beszélgetsz, plusz egy témát jelent amiben te jártas vagy és beszélhettek róla.

Ha valaki tetszik szemezz vele, mosolyogj rá, adj neki jeleket, esetleg közelítsd meg, vagy írj rá chaten, szerintem egyáltalán nem gáz ha egy csaj kezdeményez.


Ilyen kevés információval viszont nem igazán tudjuk milyen tippeket adhatnánk, mert nem tudjuk milyen vagy, miket csinálsz jelenleg.

2016. febr. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem nincs barátnőm és nem is tudok tippeket de ha gondolod rám írhatsz privátban. 17/f
2016. febr. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 kissd01 válasza:
100%
Maszturbálj.
2016. febr. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Rám írsz:)
2016. febr. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nekem sincs baratom 16/l

Hany eves vagy?

2016. febr. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Akkor már én sem maradok ki: írj rám :D
2016. febr. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Írj
2016. febr. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha van kedvetek nyugodtan beszélgetni ismerkedni,írjatok nyugodtan :) f
2016. febr. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!