Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasim akivel vagyok csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim akivel vagyok csak gumival hajlandó velem lenni. De elszakadt és ő elment aids tesztre. Olyan megalázónak tartom. Nekem nincsen más, mondtam neki de ő fél tulságosan. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Azt mondta akkor lenne velem gumi nélkűl ha én is elmennék tesztre.De ez felháborít,mert sose volt semmi bajom és nem vagyok olyan sem.
2008. nov. 23. 13:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Erről már iggazán nem te tehetsz.A barátodda van a baj hogy tulzásbaviszi főleg hogy ugy kezel téged mintha egy fertőző ember lennél.Pedig ha rajta kivül senkivel nemvoltál akkor szerintem nincs semmi bajod.
2008. nov. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem értem a pasit ,mert ezerszer mondtam neki, hogy nincsen más.Észrevettem ,hogy valami nem stimmel ,mert nem nyalt és nem engedte hogy orálisan játszak vele.Mikor kiszakadt a gumi nekem nem mondott semmit.Csak most egy év mulva derűlt ki hogy volt aids teszten.Azt hittem elájulok.Mondta hogy fosik meg ilyenek na de basszus!És most azon vitázunk hogy én el-e menjek ,mert nemrég megint elszakadt.De ez olyan megalázó ,hogy azt el sem lehet mondani.Beszéltünk a naturról ,de azt mondta egy teszt megnyugtatná.Talán ugy.De engem túlságosan bosszant a dolog.Mit tegyek!
2008. nov. 23. 13:56
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Volt előtte pasid? Igen? Már meg is van a válasz, hogy miért ilyen elővigyázatos. Senki sem szívesen játszik az életével.

Sose volt semmi bajod?? Miért, milyen tünetei vannak, ha HIV+ vagy?

Meg kell értsed a barátodat. Minimális az esély, hogy HIV-es vagy, de valamennyi mégis és ő ezt ki akarja zárni.


Ha ő vette el a szüzességed, akkor viszont gázos, hogy ilyen bizalamtlan.

2008. nov. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez valóban megalázó.

Itt nem is az AIDS-ről van szó, hanem a bizalomhiányról... és bizalom nélkül egy kapcsolat nemigen ér semmit. Beszélj vele, ezt egyelőre máshogy nem tudod megoldani. De csak higgadtan, kérdezz rá, hogy miért ennyire gyanakvó, valami alapja azért csak van!

2008. nov. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Valahol megértem,de valahol nem!Semmi nem fáj jobban mint hogy ugy kezel minha beteg lennék,nem engedte sohasem hogy orálisan játszak vele és nem elégített ki soha engem orálisan.Akkor még nem tudtam miért.Hát mostanra már tudom.De ha volt teszten és azóta együtt voltunk és a teszt negatív lett miért nem nyal?És én miért nem őt?
2008. nov. 23. 14:01
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet,hogy nála van gond???

Ok nélkül nem jár az ember aids tesztre.

Szerintem egy komoly tartós kapcsolatban nem a legmegfelelőbb védekezési mód a gumi,főleg ha egyik fél utálja.Az orális részét sem értem a dolognak.Itt valami bibi van a pasi körül,járj utána.Nem lehet,hogy mégis jó lenne nálad is egy tesztet csinálni?Ki tudja,talán ez az ok nélküli bizalmatlanság csak álca nála,és valójában mástól fél.


Csak úgy megjegyzem,teszem fel elszakadt a gumi.Te hív poz vagy,Ő akkor is hiába szalad egyből tesztre,mert van lappangási ideje a dolognak,ami lehet elég hosszú idő is.Tehát,ha Ő fél,akkor gondolom tájékozott a dologban,és tudja,hogy azonnal nem lenne akkor sem poz eredmény,ha elkapta.

Mennyi ideje vagytok együtt?

2008. nov. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy kicsit mániákus, előfordul. De ha nem őrületbekergetően higiénikus, nem mos percenként kezet, szerintem ezt az egyet még elnézheted neki, mert ez tényleg komoly dolog. Egyáltalán nem megalázó, nem csak a k.rvák között van HIV+. Menj el egyszer, aztán örökre békénhagy. (ha utána sem, az már gáz, mert az azt jelentené, hogy megcsalod:S)
2008. nov. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
3 éve vagyunk együtt,persze nem rendszeresen de elég sokszor talákozunk.Én is gondolkodtam hogy csináltatok egy tesztet már csak azért is.Bár tudom hogy nem lehetek fertőzőtt.Tudom hogy van az aidsnek lappangási ideje,ő egy éve csináltatott és negatív lett.Azóta én nem voltam mással.És tudomásom szerint ő sem.Csak furcsa a gondolkodása,mert ugy érzem egy olyan nőnek tart aki nem tiszta pedig ez nagyon nem így van.
2008. nov. 23. 15:41
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha 3 éve vagytok együtt nem találkoztok túl gyakran. És ezen aggódik, hogy csalod e és AIDS-es vagy e, akkor itt nincs miről beszélni. Ne haragudj , de szerintem ez nem egy normális kapcsolat. Én biztos kiszállnék belőle.
2008. nov. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a pasinak vaj van a füle mögött.


Ha fél az AIDStől, az teljesen érthető, de akkor azt kellett volna mondania neked a LEGELSŐ szexetek előtt:

Figyelj, ilyen a világ, legyünk biztosak, hogy minden oké, és menjünk el együtt.

És akkor elmentetek volna együtt, mindenki boldog lett volna a negatív leletével, és élhetnétek normális nemi életet.


A másik dolog, ami eszembe jutott, és ne haragudj meg érte, mert nem akarlak bántani.

Egy pasi, aki azért utasítja el azt, hogy egy lány le..., mert fél az AIDStől, akkor az tuti nem normális, mert ki az a normális pasi, aki ellen tud állni az ilyesminek?

De most őszintén, fiúk, lányok! Hallottatok vagy mondtatok már valaha ilyet?????


Nekem volt ilyen pasim, aki csak gumival szexelt velem, egy évig voltunk együtt és ráadásul gyógyszert is szedtem. Kiderült róla utólag, hogy izélget fűvel-fával, szóval ő magából indult ki, és ezért velem, a fix nőjével is csak gumiban csinálta.

Ezért gondolom, hogy vaj van a füle mögött...

2008. nov. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!