Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Nektek tetszett már meg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek tetszett már meg lány a Facebookos képei alapján?

Figyelt kérdés

Úgy értem, sok fiú ismerősöm szokta lájkolni az olyan lányok képeit, akiknek vagy a mellük vagy a fenekük van hangsúlyban a képükön, kivágott felsők vagy éppenhogy valamit takaró rövidnacik, vagy éppen erotikus szájtartással vagy nézéssel pózolnak, hasonlók.

Ha már lájkoljátok, akkor nyílván tetszik nektek a kép/lány. De az a kérdésem, hogy ettől még ahhoz hogy szerelmesek legyetek belé, ahhoz több kell, ugye?

Nem a szexi képei alapján lesztek szerelmesek egy lányba, ugye?

Jó, arra a képre biztos azt mondjátok, hogy "uh jó nő" de a szerelem nem ettől a szótol fog kialakulni, szerintem. Egyáltalán ti komolyan veszitek az ilyen lányokat?

Tudom, hogy leleszek szólva, hogy miért ezzel foglalkozom meg miért kombinálom túl a facebookos képeket, de sajnos volt már rá példa, hogy a srác, aki tetszett nekem, olyannal jött össze, aki a képei, pózai miatt volt a fiúk nagykedvence :'))



2016. febr. 5. 17:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Mért neked milyen képeid vannak kint?
2016. febr. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

tetszett igen, de azok a kis tini ribik egy menetre valóak. összejönni velük? WHAT THE FUCK? NEVER!

meg amúgy 18 vagyok de vannak haverjaim akik mindig ezekről beszélnek hogy mekkora mell, meg milyen jó segg, amit én is elismerek, de engem idegesít hogy folyton mondogatják. az ilyenek lesznek az örök szüzek. vagyis a többség. :D

2016. febr. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Utolsó, na igen erre akartam kilyukadni, hogy ezeket a csajokat akkor ugyebár nem veszitek mindig komolyan.

Első: inkább mosolygós szelfiket, talán egyszer-kétszer volt olyan, hogy fejet vágtam vagy grimaszoltam, akkor is barátnőimmel készült a kép.

2016. febr. 5. 18:11
 4/4 anonim ***** válasza:
xd fb kép a valóságba szép a képen ronda meg ienek 1 fb képek alapján aszem h v 3 külön ember xd
2016. febr. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!