Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Valaki segítene, mit kellene...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki segítene, mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 15 éves fiú vagyok. A lányoknál eddig semmi sikerem nem volt...ennek talán a legfőbb oka az lehet, hogy nem vagyok se helyes, se jóképű, sem izmos. Akik eddig tetszettek nekem, azok csak barátként tekintettek rám, egyikőjüknek is csak azért kellettem sokszor, hogy segítsek neki... Most van egy lány, aki tetszik, de nem merek lépni, mert tudom, hogy úgyse lenne belőle semmi. Mivel az osztályban is egy csomó fiú van, akik sokkal jobban néznek ki nálam, így miért kellenék majd pont én neki...

Szerintetek mit tegyek?


2016. febr. 5. 18:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbálkozz mikor egyedül van pl suliból mikor mentek hazafele meg minden odamész hozzá beszélgetni és ha megkérdi hogy mit akarsz csak mond azt hogy nincs kedved egyedül menni haza utánna meg pedig csak beszélgettek ami már jön magától,és igy lassacskán mindig csipegeted mikor magába van és ha már elég jól ismeritek egymás jöhetnek a nagyobb dolgok(nem sex-re gondoltam) hanem pl hogy több is lehetne köztetek mint barát pl ilyen
2016. febr. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszodat!

Amúgy ez mind szép és jó lenne, csak a külsőm miatt nem hiszem, hogy lenne nála esélyem. :/

2016. febr. 5. 18:20
 3/5 anonim ***** válasza:
De barátok attól még lehettek ha meg azt is elutasitja akkor meg tudod hogy nem az a lány aki hozzád illik
2016. febr. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én nekem se volt csajom, bár van egy ismerősöm akit utál mindenki meg ronda is xd, na de neki mégis volt már csaj na jó hagyuk azokat a nőket is x'D
2016. febr. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az első nagyon jót írt. Próbáld meg.

Egy próbát megér komolyan mondom! :)

És egyébként is ez hogy "se helyes, se jóképű" ez még mindig a te véleményed nem a lányé.Nem tudhatod ő mit gondol főleg úgy nem hogy nem is ismered.

Sok sikert! :)

2016. febr. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!