Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit kene tennem ebben a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kene tennem ebben a helyzetben? Teljesen tanacstalan vagyok.

Figyelt kérdés

Elore szolok kicsit hosszu lesz... Es sajnalom hogy ekezeteket nem irok...


Szoval arrol lenne szo, hogy van egy baratom. Nemreg jottunk ossze es minden jo. Vagyis csak neha azt hiszem. Meg mielott megismertem volna azelott nagyon tetszett egy srac. Vele nem jott ossze es hat az elegge padlora vagott. Aztan jott a mostani baratom es minden szuper volt. Akkor osszejottunk de kozben volt a szulinapom es a regi srac irt... Az az uzenet sajnos tul pozitivan hatott... Elkezdtem megint ragondolni.. Kozos emlekek stb. Ezen nehezen de sikerult tultennem magam de neha meg mindig eszembejut... De jol elvoltunk a baratommal is kozben. De hogy a nyugalom ne maradjon olyan sokaig egy haverom elegge felreerthetoen kezdett viselkedni. Olyan tekintettel nez ram mint a baratom szokott es probal kicsit tobbet velem beszelgetni ha keves ember van korulottunk... Lehet ezt csak belekepzelem, de nemtudom... Mert szivesen beszelgetem vele meg aranyos is... Es most fogalmam sincs mit erzek... Szeretem a baratom de a regi emlekek felkavartak... Meg a haverom viselkedese is...

Mit tennetek a helyemben? Vagy mit javasoltok? Teljesen tanacstalan vagyok...:(



2016. jan. 27. 16:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia!Ahol tűz volt ott nagy eséllyel marad egy kis parázs is. :) Azt tanácsolom, hogy most várj egy kicsit, próbálj meg relaxálni és hamarosan megkapod (megérzed) a választ. :)Remélem tudtam segíteni! ^^
2016. jan. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerelem szemét egy dolog, de ha az a srác kiosarazott téged, értsd: nem voltál neki elég jó, aztán ő most csattant egy nagyot az életben, aztán tudta, hogy te "kéznél"vagy és vissza is él most a lehetőséggel, ne legyél egy idióta bábú, van egy barátod aki szeret téged és elviekben te is őt, ne add fel a biztost a bizonytalanért, aki írogat neked azzal pedig tisztázd a helyzetet, hogy te foglalt vagy és barátságon kívül ne nagyon várjon mást (persze ne legyél túl szemét) ha értelmes akkor megérti
2016. jan. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!