Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak? Hogy felejtsem el?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Hogy felejtsem el?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akibe kilencedikes korom óta szerelmes vagyok. ( soha nem volt még barátom,sem udvarlóm, még az első csók sem volt meg, pedig egész szép vagyok) Kilencedikben kicsit udvarolt nekem de nem volt semmi mert egy jóakaróm irt neki egy levelet a nevemben, de ez másik story. A lényeg hogy még mindig tetszik annak ellenére, hogy egy bunko lett belőle. Nem értem miért, hiszen velem egykorú, én pedig az idősebbeket szeretem, de mindegy. Hogy felejtsem el vagy mit csináljak, hogy végre ne utáljon?

2016. febr. 5. 18:24
 1/6 A kérdező kommentje:
17 L
2016. febr. 5. 18:25
 2/6 anonim ***** válasza:
ha andy a neved akor lehet rám gondolsz xD?
2016. febr. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
XD nem talált
2016. febr. 5. 18:29
 4/6 anonim ***** válasza:
dee dee reménykedni azer lehet na:c
2016. febr. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Találnod kell egy másikat. Én fiú vagyok, de voltam hasonló helyzetben egy lánnyal, még évekkel ezelőtt. Aztán megismertem egy másik lányt, aki egyre jobban elvarázsolt, és egyszer csak azt vettem észre, hogy már ő érdekel, nem a másik. 2 évet voltunk együtt, ősszel sajnos vége lett, azóta is bánom.


A lényeg, hogy mások felé legyél nyitott, és megvan az esélye, hogy találsz valakit, aki nála jobban megfog :)


18/f

2016. febr. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ahogy akarod
2016. febr. 6. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!