Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy felejtsem el az első...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejtsem el az első szerelmemet?

Figyelt kérdés

sajnos el kell felejtenem eltiltottak egymástól valószinű hogy ő már nem szeret de én még mindig szeretem mindennél jobban bármit megtennék érte de úgy érzem jobb lesz ha elfelejtem és tovább lépek rajta csak nem tudom hogy és hogy menni fog-e

előre is köszi az ÉRTELMES válaszokat :)


2016. jan. 17. 18:05
 1/7 anonim ***** válasza:
hát semmiképp se keress másik párt amig ezen nem vagy túl mert azzal csak rosszabb lesz masodszor meg éld tovább a hétköznapjaidat tovább csak nélküle keress valaki (jobaratod biztos van) akivel majd beszélsz akkor amikor a baratoddal beszéltél és idővel ez a megszokás elmulik majd van akinek több van akinek kevesebb ido kell hozzá nekem elég sok kellett 3 hónap de utána már készen álltam egy újra
2016. jan. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Először is ne foglalkozz vele se fb-on se sehol. És menny el szórakozni és keress olyan embert aki megtetszik.
2016. jan. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Emlèkezz a szep idokre. Hiszen ez egy emlek csak tudni kellnem sopankodni rajta. Idovel elmulik hidd el de soha ne akard elfelejteni a szep emlekeket. De hogy elmuljon a szomorusagne gondolj ra. Esetleg ha egyedul vagy magadnak esetleg baratnak sird ki magaf ;) igy kijon a banatod es megkonnyebbulhetsz.de 1-2 hetig nagy szomoru lesz. Hetvegen ha mar nem tanulsz dobd el a romantikus regenyeket es kockulj.
2016. jan. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lefoglalja a gondolataidat. CoD erre jo lehet vagy akarmi mas
2016. jan. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Blyat válasza:
Ha márkó a neve akkor nem fogod tudni elfelejteni..:DD (csak nem te vagy az N.?)
2016. jan. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
MI a szerelmednek a monogramja?
2016. jan. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Az idő mindent meggyógyít,légy életvid minden helyzetben,járkálj ki sokat,komunikálj,sportolj,hallgass olyan dalokat melyek az elengedésről szólnak.A felsoroltak segítettek nekem túl lépni és ki lépni a depresszióból.Ha akarsz beszélni szívesen meghallgatlak privátban!

Pár dal ami segítet: [link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2016. jan. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!