Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Inkabb felejtsem el? Volna...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Inkabb felejtsem el? Volna eselyem nala?

Figyelt kérdés
14 eves lany vagyok ,o 17 fiu...a szuleink nemreg lettek joban ezert kb. egy honapban egyszer talakozunk. Nagyon tetszik kivulrol is , de a szemelyisege foleg.Ha talalkozunk, akkor alig beszelunk ...ertelmes, okos es nem ilyen paraszt "nagymeno" . Facebookon is ismerosom , de en nem nagyon akarok irni neki, mert felek , hogy valami rosszat irok vagy ilyen kicsi nyomulos libanak nezne...van egy 9 eves tesoja, aki egyidos az enyemmel . Veluk szoktunk tarsasozni meg ilyenek. Mit csinaljak?attol felek, hogy tonkre teszem a baratsagot...mar kb egy honapja nem talakoztunk es hianyzik:( ugy szeretnem elmondani neki, hogy mit erzek , de nem merem es nem is vagyok biztos benne, hogy jo otlet lenne...szerintetek?

2016. jan. 19. 17:20
 1/4 anonim ***** válasza:
17%
Facebookon is ismerősöd?ebből tuti házasság lesz..kis naív..
2016. jan. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez csak a srácon múlik, hogy vajon ő mennyire tudna komolyan venni téged. Azért próbáld meg! Az esély mindig megvan! ;)
2016. jan. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azt, hogy facebookon ismerosom, azert irtam , hogy ott tudnek vele beszelni , de nem igazan szeretem ezt a"csak facebookon" dumalast ...es nem pedig azert, hogy most ez azt jeleni, hogy szeret ...pff dehogy :')
2016. jan. 19. 18:02
 4/4 A kérdező kommentje:
De koszi mindkettotoknek :)
2016. jan. 19. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!