Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tetszhetnék neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tetszhetnék neki?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ez az egymilliomodik ilyen kérdés, de HELP!


Na szóval... Van egy fiú, aki tetszik... Én hetedikes, ő nyolcadikos. 2-3 hónappal ezelőtt még úgy éreztem, hogy talán tetszek neki... De most... Semmi. Már rám se néz. :(


Hogy tudnék ''megtetszeni'' neki? Illetve elmondjam neki vagy inkább ne, mert esetleg kiröhög?



2016. febr. 5. 18:46
 1/6 A kérdező kommentje:
Régebben szemeztünk, mostmár alig
2016. febr. 5. 19:09
 2/6 anonim ***** válasza:

sztem semmikép ne mond meg neki.

Próbálkozz, nem érted a matekot kérj tőle korrepet, esetleg a véleményét egy filmről/könyvről....

2016. febr. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De nem vagyunk beszélőviszonyban, így furán jönne ki, ha egyszercsak elé állnék pl. egy filmes kérdessel... De azért köszönöm :)
2016. febr. 5. 20:53
 4/6 anonim ***** válasza:
Azt nem tom neki mi jon be csak azt h nekem mi...
2016. febr. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Menj oda hozzá mikor hazafelé megy és kérdezed meg hogy mehetsz e vele mert unatkozol egyedül.
2016. febr. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Velem is ugyanez pont igy van. Enis hetedikes vagyok o meg nyolc:) ha gondolod irj privatot.
2016. márc. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!