Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Kapok segítséget?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapok segítséget?

Figyelt kérdés

13 éves vagyok!! A barátnőm egy évvel idősebb!! Még csak pár napja járunk, és valami nincs jól!! Csókolózni mindig akar, de beszélni nem nagyon szoktunk!! És már második nap azt éreztem hogy, nem akar!! Alig törődik velem, facen se ír (lagalább is így érzem)!!!! Sok pletykás kö**ög miatt pedig szinte az egész suli tudott róla, már akkor amikor még szinte össze se jöttünk!! Nem tudom mi baja van!! Lehet hogy, tul sok voltam neki hirtelen???

Kérdezhetnétek azt is hogy, miért nem szakítok vele?!!!

Azért nem mert azt mondták hogy, ilyen k**va olyan ku**a, nem fog ez sokáig tartani, stb....



2016. febr. 5. 18:50
 1/4 anonim ***** válasza:
de mér nem csókolózol vele?
2016. febr. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hát szerintem inkább dugd meg addig még teheted mert ez nem fog sokáig tartani
2016. febr. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
1. Csókolózok vele!! Olyan puha p*cs nem vagyok....
2016. febr. 5. 19:03
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát megértem ha hanyagol baromi idegesítő vagy. Minek kell ennyi írásjel, meg káromkodás? Borzasztó. Amúgy ez nem párkapcsolat már bocsi. 13 évesen nem igazán van rendes párkapcsolat. Szerintem hagyjátok, túl éretlenek vagytok még hozzá.
2016. febr. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!