Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én szoktam filmbe illő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én szoktam filmbe illő jeleneteket elképzelni egy bizonyos sraccal kapcsolatban? : D

Figyelt kérdés

Van hogy például valami történik ( mondjuk 1 órával tovább maradt a suliban es én pont akkor végeztem) es pl azt szoktam képzelni hogy ha egy filmben lennénk akkor biztos rám várt

Es hasonlók :D


Csak én "csinálok" ilyeneket? :D



2015. ápr. 21. 19:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem! Én is szoktam, csak nálam konkrét kis sztorik is születnek! Bnőm mond egy dolgot és irok vele neki! És pontozzuk! :D
2015. ápr. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Én is szoktam.

beleképzelem magam hogy én vagyok Michael Myers, Freddy Krueger, Jason Voorhees.

Ha nagyon jó kedvem van, akkor én vagyok az egyik szörny egy hentaiban.

2015. ápr. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én srác létemre is,de konkrét hosszú sztorikat is. Tök jó ha unatkozok. :D
2015. ápr. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én is szoktam ilyeneket.. :D
2015. ápr. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Dehogyis! Szerintem ilyet mindenki elképzel. Olyan jó érzés, főleg mikor tökre beleéled magad, és egy kicsit jól érzed magad a helyzetben, még ha nem is valóságos. Jobb, mintha nem álmodoznánk semmiről. Ráadásul ez olyan ártatlan és aranyos dolog, csak az a rossz, amikor a személy éppenséggel észre sem vesz.
2015. ápr. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Még annyit tennék hozzá, hogy nekem valami ilyen hangulatú szokott lenni.

https://www.youtube.com/watch?v=3YcNzHOBmk8

2015. ápr. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
52%
Nyugi, én is szoktam. :D Csak én Neymarral. :)
2015. ápr. 22. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

aah dehogy

en is nonstop ezt csinalom :D

2015. máj. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Ahh én is alladoan ezt csinálom meg elalvas előtt is eltervezem az álmom és közbe azt képzelem hogy vele vagyok és itt van mellettem. Tudom hogy nagyon beteges de nem tudok leszokni
2015. szept. 20. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
én is szoktam és szerintem tök jóóóó. :D
2016. jan. 10. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!