Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes lettem, hogy kezdjem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem, hogy kezdjem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy lány aki az utóbbi időben megtetszett. Mind a ketten 12 évesek vagyunk, egy osztályba járunk. Ő inkább kicsit zárkózottabb, én egy kicsit merész, bulizós típus. Neten nem nagyon beszélek vele (szánalmasnak tartom ha valaki úgy írogat egy lánynak hogy közben utána sóvárog), inkább személyesen. A suliban ma volt farsang, sajnos nem volt ott így nem nagyon tudtam vele beszélni. Kb fél éve ismerem. Általában könnyen beszélek lányokkal, de nem nagyon van közös témánk. Mi legyen a "kezdő téma"? Tudnátok nekem segíteni?? Előre is köszönöm

12/F


2016. febr. 6. 00:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Figyeld meg, hogy miket szeret csinálni, milyen tantárgyakból jó....

Beszélhettek a telefonjáról szereti e, a tiédről... tehát ilyen elektromos kütyükről...

Iskoláról.. melyik tanárt szereti mi a kedvenc tantárgya? Esetleg tudna e neked segíteni abból amit te nem értessz? Vagy ha van olyan amit ő nem ért fe te igen fekajánlhatod a segítséged

Zenéről. Kedvencei.. stílusa.. a te stílusod...

Hobbyjai.. an e esetleg közős? Pl rajz írás ...

Sportol, mit? Miket? Vagy melyiket szereti? Te melyiket?

Vannak a kisállatai... neked van e....

Ezekről a témákról rengeteget lehet beszélni...

Vagy melyikőtök ment a mostani sulitokba ha csak fél éve vagytok osztálytársak?... bár ha ő ment a ti sulitokba és kínos a téma akk hagyjad.

Fő az h legyél kedves megértő mosolygós... két ember között a leggyorsabb út a nevetés. :)

Mindig figyelj rá, de sose légy tolakodó!

Sok sikert! ;)

2016. febr. 6. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, sokat segítettél
2016. febr. 6. 01:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!