Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek facebookon vagy...

Szerintetek facebookon vagy személyesen valjam be egy lánynak hogy szerelmes vagyok belé? és hogy kezdjem a vallomást?

Figyelt kérdés
ÉRTELMES VÁLASZOKAT KÉREK

2014. febr. 7. 17:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
SZemélyesen ismered már? Ha, nem akkor interneten már ismered? Beszélgettél már vele?
2014. febr. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
értelmes
2014. febr. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
BERAGADT A SHIFT?
2014. febr. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

NE FACEBOOKON!!!


Ahogy jön. Hiába tervezed meg előre, hogy hogyan fogod elmondani neki, az adott pillanatban úgysem fog eszedbe jutni. Tapasztalat.

2014. febr. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
első ismerem
2014. febr. 7. 17:41
 6/16 anonim ***** válasza:
személyesen és ahogy a helyzet adja, nem lehet előre eltervezni, vagyis el lehet, de úgy is felesleges
2014. febr. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
73%
Sehogy. A lányoknak nem szabad szerelmet vallani. Csak hívd el randira, és ha alkalmas a pillanat, smárold le!
2014. febr. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Mondjuk én is pasi vagyok, de ha nekem facebookon vallana szerelmet egy lány, biztos nem járnék vele, még ha én is szeretem. Mire való az emberi kommunikáció? :) A személyes találkozásokat semmi sem helyettesítheti. Élőben térj rá a témára. Mondjuk menjetek el sétálni, és ha érzed, hogy csókidő van, akkor ne tökölj, tedd meg. De én nem mondanám ki ezt így direktbe, hogy szeretlek (csak ha előtte már régebbről ismerem, de még ekkor sem, hiszen ez idővel derül csak ki, hogy valóban szerelem) inkább utalnék rá, hogy többet érzek és mélyebben iránta.
2014. febr. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
The Positive Man! hogy utaljak rá?
2014. febr. 7. 17:47
 10/16 anonim ***** válasza:
Ha érzitek, hogy csókolózás lesz, akkor miután megtörént, én megmondanám neki, hogy nagyon vonzó kedves nőnek tartom és szeretném, ha folytatnánk ezt. Egyelőre ennyi.
2014. febr. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!