Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerelmes vagyok egy lányba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy lányba de nem merem elmondani hogy szeretem. Azért nem merem elmondani mert félek visszaútasitástól. Hogyan kezdjem el? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 3. 15:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne félj a visszautasítástól, problem solved. ha nem csinálsz semmit sose derül ki ne hagyd h vki elvigye előled..
2014. ápr. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kérdezősködj a barátnőinél,hogy most van e valakije,vagy tetszik e neki valaki,vagy a lánynál érdeklődj,finoman tapogatózz,hogy lenne e esélyed.
2014. ápr. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Minek kell elmondani? Egyáltalán kapcsolatba sem léptél vele,el sem hívtad randira sem!Akkor meg mit akarsz?!
2014. ápr. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Beszélgess, randizz vele, ne támadd le egyből az érzéseiddel.
2014. ápr. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segitségeket ! :)
2014. ápr. 3. 15:41
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne mond el neki SOHA!!! Közeledj felé, ha kell próbáld "bevenni" csellel a csajt! Ha elutasít akkor szarjál rá! Kezdjél nála jobb csajokkal, had pukkadjon meg!!!
2014. ápr. 26. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!