Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szimpla barátság ez a viselked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szimpla barátság ez a viselkedés vagy csak szerintem több?

Figyelt kérdés
Tetszik egy lány és ő is tudja de bonyolítja a dolgokat és inkább mostanság elkerül. De facebookon beszélgetünk szinte minden nap. Az utóbbi időben mikor ráírtam akkor elég flegma volt, egyszavas válaszok. De aztán nem írtam neki és 2 nap után már ő írt. Nekem nincs webkamerám, de ha megkérem kicsit kéreti magát ugyan de bekapcsolja és általában lefekvésig beszélünk is. Meg volt egy alkalom, mikor tanultunk és együtt aludtunk, de ruhában szóval nem történt semmi csak átkaroltam, meg odabújt. Nekem nincsenek nagyon lány barátaim ezért érdekelne hogy csak szimplán barátság? Vagy ez annál kicsit több? 21 évesek vagyunk
2014. nov. 17. 10:54
 1/5 anonim ***** válasza:
mikor együtt aludtatok semmilyen jele nem volt annak, hogy Ő akar vmit? hozzád tolta a popóját, zuhinál "kint felejtette" a törülközőt, beparfümözte magát lefekvés előtt, nagyon közel került az ajkaidhoz? a flegmaságot viszont nem tudom hova tenni...mondjuk én azt rendkívül utálom egy nőben...nem lehet, hogy csak vmi egyéni céljára kellesz neki? van pénzed vagy pénzesnek tűnsz, van autód? ha egy nő flegma, leszarom stílusú majd amikor a pasi eltántorodik látványosan (nem írtál neki) akkor ha hirtelen elkezdenek visszacsábítani magukhoz az általában azt jelenti, hogy vmit akarnak tőled, ami biztos nem kapcsolat...
2014. nov. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hát nem tudom, én a fiúbarátaimhoz nem bújnék oda elalvás közben..
2014. nov. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hajnalig tanultunk szóval csak beestünk az ágyba. Nem akart semmi olyat. Nem volt fürdés úgy ahogy voltunk befeküdtünk az ágyba. A baj az hogy talán még kicsit szereti az exét és ezért bonyolítja a dolgokat és mikor közel kerülünk akár egy csókhoz is akkor másnap eltaszít. Így volt ez az együtt alvás után is....
2014. nov. 17. 11:24
 4/5 anonim ***** válasza:
hát akkor meg is van válaszolva...ott az ex akinek még van jelentősége...azt pedig az idő elmúlasztja! ;)
2014. nov. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
És mit kezdjek azzal hogy nem akar találkozni? Mindig felvetem neki hogy nah holnap találkozunk? És mondja hogy programja van.. Ne erőltessem majd szól ha akar látni?
2014. nov. 17. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!