Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miből lehet érezni, hogyha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből lehet érezni, hogyha egy fiú többet érez, mint szimpla barátság ill. lányként hogyan hozhatom a tudtára hogy részemről több is lehet?

Figyelt kérdés

Nemrég megismertem egy fiút, aki nagyon szimpatikus lett.

Egy összejövetelen találkoztunk, ott elég sokat beszélgettünk.

Utána írt Facebook-on is, de csak semleges témákról beszéltünk.

Azóta egyszer találkoztunk, de sajnos nekem sietnem kellett.

Volt pár pillanat amikor azt éreztem, hogy akár több is lehetne, de nem akarom áltatni magam.

Elég gyerekes kérdés, de még nincsen túl sok tapasztalatom ilyen téren.

Köszönöm a válaszokat! :)


2014. nov. 7. 22:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Szemébe mondod?
2014. nov. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Teljesen jó gondolat, csak egyszer már megjártam ezzel a szemébe mondom dologgal. Nem mondom hogy most is így járnék, de azért kicsit tartok ettől a helyzettől.
2014. nov. 7. 22:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Van az az örök klasszikus mondás, hogy "a fiú kezdeményezzen" és hatalmas baromság, egy XVII. századi elavult poros relikvia. Kezdeményezz te, lány vagy, neked sokkal könnyebb dolgod van.
2014. nov. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hülyeség h a nő kezdeményezzen. szerintem kétségbeesést sugall, de ahogy gondolod. a lényeg h várd ki, ha többet akar mint barátság akkor a tudtodra fogja adni, legalábbis nagyon valószínű, vedd a célzásokat.
2014. nov. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ja várd ki :-(

pl ha a fiu is bátortalan akkor várhatsz hónapokig évekig de lehet sose fog közeledni

te tudod

én bele vágnék

öleld át érezze a melleidet te meg az erekcióját és ennyi majd mond neki hogy jól esik

és kérdezd meg mit érez vagy csokold meg

utána jön magátol minden

vagy mond meg vmi havernak hogy szoljon neki hogy itt a nedvespun ci mire vár

2014. nov. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!