Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tehetnék most? FONTOS!

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék most? FONTOS!

Figyelt kérdés

Az egyik osztálytársammal összejöttünk, és nagyon szeretem. Viszont közbe jött már minden, ami miatt nem működik ez úgy, ahogy kellene. Van egy velünk egy idős másik lány, aki tetszik a fiúnak...és a suliba is azt híreszteli hogy együtt vannak, miközben a csaj nem is tudott ilyenről, mivel a fiúnak ő nem jön be. Tudom, és érzem hogy engem is szeretett vagy szeret a fiú, ez a másik lány csak benne van a képben, de senki sem tudja minek...

Mostanában elég sokat szenvedtem a fiú miatt, a suliban levegőnek néz és fb-n sem válaszol..

Mondjuk ez nála hangulatváltozó, hisz mikor milyen kedve van, ha épp olyan kedvében van, hogy semmibe vesz akkor semmi is fog venni, de aztán ezt hamar meg is bánja és egyből csinál valamit a suliban, amivel közelebb tud kerülni hozzám, legyen az egy kedves szó, vagy legyen valami olyan cselekvése amin nevethetek. :)


Nagyon nagyon szeretem ezt a fiút mindazok ellenére is, amiket megtett illetve megtesz velem. Tudom, hogy idiótán tud viselkedni, de én szinte mindent képes vagyok neki elnézni. Ugyan haragszok rá, és legszívesebben lezárnám ezt az egészet és elfejteném Őt is, de tudom, hogy ez képtelenség. Bárki bármit mondhat, nem vagyok rá képes. Ma már a 17. napja, hogy nem volt köztünk semmi, mármint nem csókolóztunk, nem öleltük meg egymást meg hasonlók..

Rettentően hiányzik, és szerintem én is neki, de Ő valamiért mégis be beszéli magának hogy nem szeret, és nincs szüksége rám, miközben pedig de. A baj csak az, hogy erre későn fog rádöbbenni, hogy igenis nagyon szerettem, és kellettem volna neki, mert tudom, hogy meg fogja bánni.


Igazából azt sem tudom, hogy most együtt vagyunk-e vagy sem, mivel nem is beszélünk...


Ma nem ment suliba és én sem, meg egyedül is vagyok itthon, szóval arra gondoltam hogy a másik facebookomból rá írok, hogy mit csinál meg rá ér-e és hátha átjönne..de nagyon félek hogy csak megnézné és nem írna vissza, vagy ha vissza is írna akkor azt írná hogy nem jön át..pedig majdnem egy utcában lakunk.


Kérlek segítsetek!! Van valakinek valami ötlete hogy mit csinálhatnék? Így el fogjuk egymást veszíteni? :(



2016. febr. 10. 09:49
 1/10 anonim ***** válasza:
amég nem csal meg nincs gond
2016. febr. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ennek semmi értelme. Maximum kedvel a srác, de abszolút nem viselné meg, ha holnap felborulna a buszod iskolába menet. Úgyhogy igen, 1000‰, hogy el fogod veszíteni, mert te neki nem kellesz. Te csak bebeszéled magadnak, hogy "de, úgyis szeret és meg fogja bánni", azonban a valóság az, hogy abszolút nem érdekled.


Mondjuk szemét, mert hülyít, de sajnos ez van. Viszont emiatt nehogy elásd magad a kert végében!! Nincs vége a világnak, foglalkozz fontos dolgokkal, a szerelmet meg hagyjad, úgysincs semmi értelme. Sok sikert és kitartást! :)

2016. febr. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mielőtt összejössz osztálytárssal abba gondolj bele mivan ha szakítani fogtok.Ezért nem jó osztálytárssal kezdeni vagy működik vagy nem,de ha a végén nem tudtok egymásra se nézni majd az úgy nem túl jó egyikőtöknek sem
2016. febr. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Miért, e tudsz parancsolni az érzéseidnek? :D
2016. febr. 10. 09:58
 5/10 anonim ***** válasza:
az érzésnek nehéz parancsolni:)
2016. febr. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
szakítás után is nehéz.....
2016. febr. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én tudok parancsolni az érzéseimnek.
2016. febr. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2 játokon miért pont egyszere van frisítés?(teljesen külön cég)
2016. febr. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hagy el! nem érdemes vele foglalkozni, mert nem érdekled! hiába mondod, hogy igen az igazság az, hogy nem!
2016. febr. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hány évesek vagytok, meddig jutottatok el, és egyáltalán miből gondolod, hogy együtt vagytok, mi történt köztetek. De ezek alapján, amit leírtál vagy az van, amit egy előző hozzászóló is mondott, hogy a fiú csak kedvel és havernak tart (még csak nem is barátnak), vagy lyukra játszik és ha kellesz elővesz, amúgy elvan nélküled.

De egyértelmű, hogy szenvedsz, ezért jó lenne, ha kiderítenéd, hogy a fiú mit érez ténylegesen, hogy legalább továbblépj. Mindenesetre ha ő azt híreszteli, hogy egy másik lánnyal jár, akkor téged nem tart a barátnőjének.

A fb-t meg hagyd a fenébe, normális ember úgysem azon lóg egész nap (én pl fent se vagyok, mégis létezek a hiedelemmel ellentétben XD ). Ha TÉNYLEG beszélni akarsz vele, hívd fel, vagy szaladj át hozzá te, akkor nem tud kitérni a válasz elől. :)

28/L

2016. febr. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!