Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 2 év után vége a kapcsolatunkn...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 év után vége a kapcsolatunknak, szerintetek mit tehetnék, csajok véleménye nagyon fontos!? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Az a probléma, hogy nem csak a nőknek nehéz túllépni a férfiakon, fordítva is igaz. Márpedig 2 év hosszú idő, szinte minden 2. napot együtt töltöttünk, minden program közös volt, rengeteg a közös emlék. Viszont egy idő után már nem úgy viszonyultunk a kapcsolatunkhoz, ahogy kellene, és így vége lett. Azt mondta nem szeretne látni, konkrét oka a szakításnak meg nem volt. Csak most így látja jónak. Szerintetek van esély rá hogy meggondolja magát? Érdemes békénhagynom legalább egy kis ideig, és reménykedném? Elsősorban lányok véleményét várnám, hogy ilyenkor ők mit tennének.

19/F



2016. jan. 21. 18:03
 1/7 anonim válasza:

Szerintem ha azt mondta nem, akkor ezt próbáld meg tiszteletben tartani, bármennyire is nehéz. Hidd el, felesleges a nyakán lógnod és írogatnod neki ilyenkor, mert ezzel csak az ellenkezőjét éred el annak, amit szeretnél. Nagyon fiatalok vagytok még, lehet rájött, hogy még élni szeretne. Mindenesetre szerintem aki egyszer kimond és eldönt egy ilyet, hogy "vége", onnantól már nem lenne a régi akkor sem, ha ideig-óráig kibékülnétek. Személyes vélemény: ha én azt mondanám a barátomnak/(exemnek), hogy nem akarom látni, akkor tényleg nem szeretném, ha a nyakamon csüngne, minél jobban próbálkozna, annál jobban megerősítené bennem az elhatározásomat. Légy türelmes, ha akar, akkor úgyis keres, ha meg nem, akkor nem. Mindenesetre szerintem úgy jársz a legjobban, ha nem reménykedsz túlzottan. Fel a fejjel!


22/L

2016. jan. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Viszont nehéz nem rá gondolni, és az elmúlt 2 évre... ilyenkor mit lehet csinálni hogy valahogy ne gondoljak rá?

2016. jan. 21. 18:15
 3/7 anonim válasza:

Sajnos erre nincs kimondott gyógymód! Ami segíthet, ha ilyenkor nem vagy otthon, a barátaiddal csináltok valamit, esetleg bekockulsz, sorozatokat nézel, ilyesmik... tudom ezek nagyon közhelyesen hangzanak, és most talán úgy érzed, hogy ki nem teszed a lábad az utcára, de beválik! Én sem hittem el, de bevált, sikerült. Minél többet voltam a barátaimmal, annál jobb lett idővel, persze nem azonnal. Szóval próbáld meg:)


(első válaszoló)

2016. jan. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Érdekes, tényleg azt terveztem, hogy most 2 hétig ki se megyek a házból... a sorozat egyébként nem rossz ötlet, mindenképp kipróbálom.

és tényleg nagyon köszönöm a tanácsokat!

2016. jan. 21. 18:22
 5/7 anonim válasza:
ugye-ugye, velem is ugyanez volt, inkább meghaltam volna, minthogy moziba menjek a barátaimmal... de megerőszakoltam magam, és egy idő után már nem is volt olyan rossz elmenni otthonról. igazán nincs mit, kitartást kívánok neked!:)
2016. jan. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mindenképp kipróbálom, ha egyedül vagyok azonnal eszembe jut... Köszönök mindent! :)
2016. jan. 21. 18:27
 7/7 anonim ***** válasza:
Keress egy másik nőt. A nő olyan mint a tippmix: Egyik jön, másik megy. 36 éves vagyok és soha nem bántam meg, hogy nem nősültem meg. Rengeteg házas ismerősöm van, rossz idegállapottal, munkamorállal... Ezzel szemben én 20 évesnek érzem magam, és a számlákon kívül semmi gondom nincs.
2017. szept. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!