Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mi történt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi történt?

Figyelt kérdés
7 honapot egyutt voltam egy fiuval es most megbantottam es ennyi ido utan egy kis hulyeseg miatt azt mondta hogy vege ki tudok meg bekulni vele ha igen hogyan?
2016. febr. 10. 14:42
 1/7 pinkpanda válasza:
Szia. Nyilván szempont, hogy mivel bántottad meg. És hogy mennyi idősek vagytok.
2016. febr. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
En 16 Ő 17
2016. febr. 10. 14:53
 3/7 pinkpanda válasza:

Hát akkor már nem vagytok "kisgyerekek" . :) Ha komoly dologgal bántottad meg akkor...hááát húzzad a füled farkad és kérj sokszor bocsánatot. Ész érveket sorakoztass fel..pl...neki ennyit ér-e a kapcsolat. Ha bagatel dologgal bántottad meg akkor....mondjad neki hogy ne legyen kislány és ne reagálja túl.


:)

2016. febr. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 pinkpanda válasza:
Mellesleg mi szakítottunk sírtunk és külön pakolt..(Együtt laktunk) .....De utánna egy hónapra rá összeházasodtunk... Ezt csak azért írom, hogy lásd semmi sem reménytelen. ;)
2016. febr. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen hat remélem be válik, és én is bocsájtottam már meg nekiű,jo haragudtam rá de aztan bele törödtem
2016. febr. 10. 15:25
 6/7 pinkpanda válasza:
Csak nyugi :) Sok sikert
2016. febr. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi :)
2016. febr. 10. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!