Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek hogy a barátnőm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy a barátnőm újra belém szeressen?

Figyelt kérdés
Azt mondta hogy már nem érzi azt a tüzet mint régen mikor megismertük egymást, nem indul be mikor megfogom a kezét vagy megcsókolom. Sokat veszekszünk és egyre kevésbé értjük meg egymást. Már megtetszett neki egyszer egy másik srác is (miközben együtt vagyunk), de akkor úgy döntött hogy mégis engem választ. Nagyon szeretem és ő is szeret de már nem annyira. Szóval ilyenkor mit lehet tenni a kapcsolat érdekében?

2016. febr. 10. 19:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Tartsatok egy romantikus estét. Lepd meg ezzel az estével. Ha utána sem változik, nincs több ötletem :(
2016. febr. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez jó. De nem lehet minden este romantikus estét szervezni. Köszönöm válaszod!
2016. febr. 22. 22:26
 3/3 anonim válasza:
Üljetek le és beszéld meg vele mi lehet a probléma, biztos oka van annak hogy így érez, ilyen ok lehet a veszekedés is, mert az például ha sokszor történik akkor nagyon elveheti a kedvét a kapcsolattól, és a romantikus este is jó ötlet bár igazad van abban hogy nem lehet minden este az, de nem is kell annak lennie egy lánynak aki tényleg szerelmes már az is elég ha minden nap elmondod neki milyen gyönyörű és mennyire szereted, és néha jöhetnek az apró meglepik pl: egy váratlan kis csoki vagy elmentek együtt valamerre akár csak sétálni :)
2016. febr. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!