Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ezek alapján valószínűleg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek alapján valószínűleg érez valamit, nem?

Figyelt kérdés
Osztálytársam, szalagavatós táncpárom is órán egymás mellett ülünk, csomoszor bokdos vagy utoget de kedvesen ma meg a fejemet cirogatta meg mivel tusi hajam van azt simogatta, de egesz sokaig.....sokszor nezunk egymasra meg jol kijovunk de peldaul szunetekben sose kerulunk kozelebb egymashoz, meg akkor nem beszelgetunk....Szerintetek erez valamit, vagy mit lepjek( amugy bejon) de ne mondjatok hogy hivjam randizni😀😀 17/f

2016. febr. 10. 20:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem csak rád van kattanva :D ez olyan "flörtölös" hangulat :D

de kérdezz rá, hogy "mi van, tetszem?" vagy valami hasonló..:D

Ha nemet mond meg neki hogy simogatsson meg bökdössön! :)

2016. febr. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

előző vagyok..

*ha nemet mond akkor mond meg neki hogy ne simogasson meg ilyenek

javítás..bocsi :D

2016. febr. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem még várj, majd minden kiforrja magát, csak figyelj oda a dolgok menetére.
2016. febr. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!