Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak? Sziasztok.14...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Sziasztok.14 éves fiú vagyok.

Figyelt kérdés
Volt egy barátnőm kb 5 hónapja de szakitottam vele. És most úgyérzem hogy megint tetszik. A rendes válaszokat köszönöm!

#Oli54
2016. febr. 11. 23:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem hinném hogy megint tetszik, de a semminél azért jobb így visszamennél.
2016. febr. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát azért van ilyen, előfordul másnál is.. összevesztetek és egy kis idő múlva lehiggadtál, jobban átláttad a helyzetet, megértetted és megbékéltél.. Közeledj hozzá, hátha ő is megbékél.
2016. febr. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi miatt szakítottál vele?
2016. febr. 12. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és azért mert ugy gondoltam hogy kicsik vagyunk még és nagyon sok haverom mondta hogy ő nem olyan rendes lány ő csak a pénzre megy és azt is mondták hogy látták mással is hogy ölelgetik egymást.( de ez igaz mert azt énis láttam)
2016. febr. 13. 09:09
 5/7 NeymarjrLau ***** válasza:
Szerintem aki egyszer megtette azt,hogy mást ölelget, az máskor is megfogja. Én hagynám a helyedben, de ahogy látod,az érzéseknek úgy sem tudsz parancsolni:/ 14L
2016. febr. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

14/L

Szerintem egyáltalán nem fura, nekem is van olyan ismerősöm aki szakított a pasijával és most újra eggyütt vannak mintha mi sem történt volna.Szerintem próbálkozz újra!Hátha ő is így érez!

2016. febr. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Aki egyszer megcsalt, máskor is lehet, hogy megfog, de egyáltalán nem biztos. Főleg hogyha 14 vagy, és majdnem féléve szakítottatok az azt jelenti, hogy 13 éves voltál. Kicsik voltatok, lehet, hogy csak barátságból ölelkezett (ennek nem tudom mennyire jártál utána). Ha tényleg tetszik, és ezt letisztáztad magaddal, akkor próbálkozz meg újra:)
2016. febr. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!