Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem értem miért nem akar engem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anonymous0123 kérdése:

Nem értem miért nem akar engem?

Figyelt kérdés

3hete elmentünk bulizni a haverokkal és nagyon részegek voltunk és az egyik fiúhaverommal smároltam de aztán ellöktem magamtól mert többet is akart volna.

És jött velünk egy fiú aki nagyon megtetszett de egyáltalán nem ismerem.Megkérdeztem a nevét stb. és elment wcre én ott voltam valahol és rányomultam aztán elküldött mert a barátnőmről beszélt hogy mennyire szerelmes belé és engem csak havernak akar.Én ezen kiakadtam és elmentem.Aztán feküdtem az ágyon mert kész voltam odajött és smaciztunk kb fél óráig utánna kicsit több is történt vele..

És utánna olyanokat mondott hogy nem akar bántani engem meg hogy nem tudott mit tenni mert férfiból van és ezt nem kéne megtudnia senkinek csak az hogy másnapra kb 5en tudták mert a fiúhaverom látott minket és azóta bunkóskodik velem meg piszkál hogy ez a fiú hogy eldobott mert én járni akartam volna vele.

A suliba 1x köszöntem neki meg ő is mosolygott aztán depis lett mert a barátnőm visszautasitotta mert 1 éve van már pasija.

Ma meg jött le lépcsőn a fiú és az o.társam kiabálta hogy ő a xy kabátos?És a fiú rámnézett és csak tovább sétált de szerintem elég gáz szitu volt ezért ráirni se merek meg már azóta sok idő telt el.

Szerintetek hagyjam vagy próbálkozzak?Nem tudok közeledni felé mert depressziós meg ritkán jön velünk bulizni vagy valami.

Meg ha már igy elutasitott nemtudom.



2016. febr. 11. 23:51
 1/3 gnoomage ***** válasza:

Téged egy pöppet se zavar hogy csak meg akart dugni? Szóval ez így kiesett a képből?

Sőt, miért vársz többet? Smár után megdughatott, ez eléggé sokat mutat rólad, így én se akarnék többet...

2016. febr. 12. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Zedricht ***** válasza:
Mindenkinek jó lettél volna egy éjszakára.:)
2016. febr. 12. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azért nem akar, mert egyébként sem szeretett volna semmi komolyat tőled. Azért meg nem fog felelősséget vállalni, hogy egy éjszakára odaadtad magad neki. Ha nem tiltakoztál, miért ne tette volna meg, amit tett, ha kínálkozott az alkalom, és - gondolom - már hiányzott neki az együttlét?
2016. febr. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!