Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Jelent bármit is ha Valentin...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelent bármit is ha Valentin napra soha senkitől semmit se kapok (és adok)? Persze tudom ez az egész a virágboltosok meg a konzumidióták ünnepe de akkor is.

Figyelt kérdés

Jelent bármit rólam, ha még soha senkitől semmit Valentin napra? Nem is adtam nem is kaptam?


Tudom tudom ez az egész Valentin nap egy gyökereiből kiforgatott fogyasztói kreálmány mindegy csak költs mint a karácsony…


de akkor is elgondolkodtató vagy nem?


2016. febr. 13. 19:06
 1/9 A kérdező kommentje:

Ja és hagyjuk a maszlag dumát hogy "még kaphatok". Nem fogok.

A lottó ötöst is megnyerhetem elvileg. Nem fogom.

2016. febr. 13. 19:06
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem jelent semmit. Ha van barátod/barátnőd akkor talán még jelenthet annyit hogy nem szereti az ünnepet de ennyi.
2016. febr. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Senkit nem érdekel a valentin nap. Overhypolt szarság. Miért kéne rosszul érezd magad?
2016. febr. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha nincs senkid akkor mégis kitől? Ha meg van, akkor ezt neki mondjad.
2016. febr. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem soha sem volt barátnőm és soha senkitől nem kaptam még semmit Valentin napra. Bár különösebben engem ez marhára nem izgat. Egyrészt ez nem Amerika. Másrészt ugye felesleges pénzköltős ünnep ami annyit jelent hogy évente egyszer szeressen az ember, ezt is azért undorítónak találom mert ez kb így jön le. Lehet ha lesz egyszer barátnőm akkor másképp fogom látni a dolgokat, nem mondom azt hogy nem, csak én totál értelmetlennek találom ezt. Persze amikor megyek vásárolni vagy valami és látom hogy fiúk, lányok, férfiak, és nők Valentin napra nézegetnek ezzel kapcsolatos dolgokat, ha meg csoportokban vannak és ott jópofiznak mindenféléről hogy jaj ennek így fog majd örülni meg úgy az bevallom nekem rosszul is esik mert irigykedem hogy másnak baromi egyszerű párt találnia és örül hogy örömet szerezhet neki, az furcsa hogy csak évente egyszer lelkes ennyire ezekért, de mégis úgymond irigységet érzek hogy én nekem soha sem adatot meg ilyen alkalom. Hiába nem tudtam becsajozni soha sem eddig jó még fiatal vagyok 23 évesen még nem vagyok lemaradva semmiről, csak egyre rosszabbul esik hogy a korombelieknek és a nálam 3-5 évvel fiatalabbak már vígan benne vannak egy párkapcsolatba én meg időnként amikor megismertem egy lányt vért izzadtam azért hogy összejöhessek vele, de nem sikerült, mindenki lerázott meg elhajtott csak barátként akartak.
2016. febr. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

En se kapok semmit. Mondjuk baratom sincs...

15/L

2016. febr. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem jelent semmit... Csak az amcsi koveto divatmajmokat erdekli ez. Ha lenne bnőm igy is ugy is meglepnem valamivel nem kell ahhoz valentin nap.
2016. febr. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

"Csak az amcsi koveto divatmajmokat erdekli ez"


igen, kb én is ezt írtam, sztem is.

2016. febr. 14. 09:12
 9/9 anonim válasza:
Aki szeret, az szeret minden nap. Ha csak egy kis aprósággal is de mindig meglep vagy kedveskedik ünnep nélkül is. Aki csak ünnepnapon szeret, az nem szeret igazán.
2016. máj. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!