Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Valentin nap alkalmábó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Valentin nap alkalmából ha kapnátok egy igen kellemes masszázst ami nem 4-5 perc és nem csak a hátatokat, hanem az egész testen mindenhol, mi lenne a legkellemesebb zene amit szívesen hallgatnátok a háttérben?

Figyelt kérdés
A szoba hatás meglesz, rengeteg gyertya, rózsa szirom meg füstölő, csak a zene.Esetleg youtube linket kérhetek?

2014. febr. 8. 21:11
 1/8 RootedRainbow ***** válasza:
CHC - Szeresd a testem bébi
2014. febr. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
De ez nem így megy drágám, hát a szívszerelmed gyanítom nem azt a zenét kedveli, amit én! Mi lenne, ha ahhoz igazodnál?
2014. febr. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nem kellene zene! v maximum vmi meditációs és nagyon halkan....
2014. febr. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Kedves első hozzászóló Te magadtól vagy ilyen hülye??? Vagy valaki fogja a kezed?


Továbbá én csak arra vagyok kíváncsi, hogy ti mit hallgatnátok szívesen, után én meglátom, hogy az jó lesz-e avagy nem. Ez csak egy szimpla kérdés, nem sors döntő.

2014. febr. 8. 21:18
 5/8 anonim ***** válasza:

Én egy ilyen relaxálós, pihentetős, masszírozáshoz valami kellemes, relaxálós zenét.

Keress rá youtubeon, hogy Yiruma. Na ezt, pl. el tudnám képzelni egy masszázshoz.

2014. febr. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 RootedRainbow ***** válasza:
Magamtól, köszönöm :)
2014. febr. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 53gr3ii W33D válasza:
Billy Talent - Voices of Violences :)
2014. febr. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!