Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehetek szerelmes egy sztárba...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek szerelmes egy sztárba (akivel még sosem találkoztam)?

Figyelt kérdés

Na szóval van az a srác. 5évvel idősebb nálam,ami talán nem is lenne olyan nagy,vagyis ha idősebb leszek,már nem lenne sok. De a nagyobb baj, hogy nem egy helyen lakunk. Nagyon nem:D. Snapchaten ugye lehet 'chatet' küldeni azoknak, akiket követsz és én kb egy hete minden nap írok neki. Tele van a telefonom a képeivel. Ha rágondolok jön az a "pillangók repkednek a hasamban" érzés. Konkrét szerelmi bánatom van miatta és ma sírtam, mert tudatosult bennem, hogy barátnője van.

Tudom, hogy ez nagyon fura, és sokan úgy gondolhatjátok, hogy túldramatizálom, de komolyan úgy érzem, hogy belézúgtam. Lehetséges ez? Mit tehetnék? Előre is köszönöm!:D


2016. febr. 14. 00:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, ezt kinövöd szerintem. Ha meg nem is tudod hogy valójában, milyen belül, akkor nem is lehetsz szerintem bele szerelmes. A szerelmesnek lenni külsőbe nem lehet. Szóval tarts ki, majd kinövöd, próbáld meg elterelni a gondolataidat... Lehet hogy ez csak egy nagy rajongás. 17/f
2016. febr. 14. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Hát, néztem vele interjúkat meg hasonlók és olyan, mintha ismerném. Meg lejátszok jeleneteket a fejemben, hogy mi történne ha...

Ez olyankor jó:). De aztán szomorú leszek mert annyira szeretném, ha a valóságban is lenne/lehetne valami.

Tényleg úgy érzem, hogy sokkal jobban érdekel és tetszik, mint eddig bármelyik fiú, akivel valamilyen kapcsolatba kerültem...

2016. febr. 14. 00:37
 3/10 anonim ***** válasza:

Ilyenkor mindig olyan kíváncsi leszek, hogy ki az.

Egyébként szerintem ez nem szerelem, hanem rajongás. Akármennyire is azt gondolod, hogy ismered, valójában nem. De tudom milyen érzés, bennem is sokáig volt ilyen érzés valakivel kapcsolatban, de már tudom, hogy ez totál plátói.

2016. febr. 14. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én is szerelmes voltam 2,5 évig egy pankrátorba. :D

Első látásra 'szerelem' volt amikor megláttam a tv-ben, aztán elkezdtem kutakodni utána neten, megnéztem minden meccsét, elolvastam a teljes életrajzát, minden tudtam és tudok róla most is. :D

Amikor olvastam, hogy megnősül rendesen elsírtam magam. Ő volt a hátterem mobilon, a gépemen, askon, mindenhol. :D

Utána jött egy lengyel valóság show szereplő, abba ugyan szerelmes nem voltam, de felnéztem rá, lecseréltem, ő lett a hátterem mindenhol, aztán mindkettő elcsendesült bennem, és most van a közelemben egy srác akibe szerelmes vagyok.

Szerintem tök normális bizonyos mérétékig. Ha már pl a tankönyvedben a nevében szereplő betűket keresed és karikázgatod az már nem normális, de ha mondjuk csak a nevét firkálod mindenhova teljesen az.

Pár hónap, vagy év és elmúlik, addig meg ne aggódj, élvezd! :D

2016. febr. 14. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Melyik sztár?
2016. febr. 14. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Eléggé gyerekes vagy.

Manapság mindenkire rá akasztják a sztár jelzőt, lefogadom,hogy nem az.

2016. febr. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Azt hiszem, ez még normális:D Utolsó: szerintem ő eléggé sztár. Luke Hemmings...
2016. febr. 14. 10:38
 8/10 anonim ***** válasza:

#7: Ja, igen.

14 éves vagy. Korodnál fogva ez csak rajongás.

Majd ha később lesz egy komoly, szeretetteljes párkapcsolatod, akkor rájössz majd, mi is a tényleges szerelem és ezen csak egy jót fogsz nevetni.

2016. febr. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Normális, hogy ma többször is sírtam miatta?
2016. febr. 14. 21:53
 10/10 anonim válasza:
Így 8-év után a kérdés után.Én 26-éves vagyok és őrülten meg vagyok halva egy amerikai énekesért amúgy Steve Lacy a neve és én nagyon sokat sírok miatta így is hogy sokan mondják hogy 26-évesen nem egészséges sztárokba szerelmesnek lenni
febr. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!