Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lehetek szerelmes valakibe,...

Lehetek szerelmes valakibe, akivel élőben még nem is találkoztam? (többi lent)

Figyelt kérdés
Egy fiúval beszélek már 3 hete, mindig is köszönő viszonyban voltunk, meg láttuk egymást de így konkrétan még sosem találkoztunk egymással. Pár héttel ezelőtt csak úgy rám írt, és azóta beszélünk. Mindig amikor ír a hasamban kb. 6000 pillangó van, meg ha rágondolok, akkor is. Szóval folyamatosan, mert mindig rá gondolok. Az étvágyam is csökkent.. Ha eszem, akkor is majdnem kijön belőlem azonnal.
2015. febr. 8. 10:32
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Persze, ha kepen mar lattad es rendesnek tunik akkor semmi se kizart :)
2015. febr. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%
Ha már láttad, akkor lehetsz, nektek lányoknak elég a külső vonzalom a szerelemhez. Az viszont durva, hogy ettől még hánysz is.
2015. febr. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Költőnő? ***** válasza:
52%
fellángolás.
2015. febr. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hat az a hanyas dolog ugy van, hogy eszek, es ha ra gondolok rogton nem tudom tobbet enni.. Azt nem mondom hogy hanyok tole :D de nem tudom... remelem fellangolas tenyleg. Ugyis csak csalodas lesz a vege.
2015. febr. 8. 10:47
 5/6 A kérdező kommentje:
Egyebkent eloben is csomoszor lattam, es 3het alatt elegge megismertem :)
2015. febr. 8. 10:47
 6/6 anonim ***** válasza:

A vonzalom kialakulása nem attól függ, hogy négyszemközt mennyit beszéltetek.

Én mielőtt először életemben találkoztam volna barátnőmmel (jah, 500 km távolság), előtte kb fél évig beszélgettünk, volt, hogy face-en, volt, hogy telefonon, de négyszemközt még nem láttuk egymást. Mégis mire először találkoztunk, már mindketten full szerelmesek voltunk. Van ilyen. :)

2015. febr. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!