Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért vagyok mindig másba...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok mindig másba szerelmes, mint akivel járok?

Figyelt kérdés
Minden kapcsolatom abból áll, hogy alig várom már, hogy a kiszemelttel összejöjjek és mikor sikerül, már úgy érzem, nem kell, más kell egyből és van mikor több is... volt már több pasim is egyszerre és őket is elhagytam egy harmadikért. nem tudom mit tegyek, hogy találjam meg az igazit. Igazából csak a külsejük miatt ismerkedek meg srácokkal... másnál is van ilyen időszak? meddig tart ez?

2016. febr. 14. 15:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Kapcsolatmániás vagy. Majd kinövöd de inkább állj le vele , feleslrgesen ne törd össze a fiuk szivet
2016. febr. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Unpredictable ***** válasza:

Veled sem jönnék össze.

De igen, reméljük kinövöd

2016. febr. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!