Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudok szerelmes lenni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok szerelmes lenni?

Figyelt kérdés
Eddig nem igazan erdekelt,de mar zavar hogy nincs baratom.Nem volt meg sose,1-2 hetig sem parkapcsolatom es elso csok sem.Mar kezdek aggodni,mert en mar elkepzeltem hogy 24-5-6 evesen mar lesz egy gyerekem es ha nem jon a szerelem akkor egy nagy senki leszek csalad nelkul.Persze nem azt mondom h majd akibe eloszor beleszeretrk vele fogom leelni az eletem.A kornyezetemben levo "kislanyok" 14 evesen mar nagy szerelemben vannak es nem is ez zavar csak hogy en meg eletemben nem voltam szerelmes es nem tudom miert. 17/L
2016. febr. 14. 18:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne aggódj! Nem vagy egyedül:)) 16L. Írj, ha gondolod :)
2016. febr. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Örülj neki én az vagyok és sz@r
2016. febr. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%

Ha van kedved ismerkedni írhatsz. :)


23/F

2016. febr. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Unpredictable ***** válasza:
26%

Hát azért nem mindegy kinek mi a szerelem és mit jelent.

Sajnos én azt látom, hogy sok ilyen tininek csak azért kell barát/barátnő, hogy mutogassa és elmondhassa, hogy vagy párja. Aztán egy hét után már "jajj szerelmem, örökké csak vele, puszi csók" stb stb, eltelik két hónap és már mással nyomja ugyan ezt (lásd facebook, tele van ilyennel)


17 évesen még ne parázz ilyenen szerintem, majd jön valaki akibe bele fogsz szeretni. Vagy az is lehet, hogy magason a mérce (mert egyszerűen ilyen vagy) és még nem találtál olyat, akit szerethetnél.

2016. febr. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Koszonom mindenkinek,koszi de interneten nem ismerkedek,szeretnem a varosomban megtalalni az igazit :D lehet epp holnap jon majd szembe:)

utolso valaszolo!Nagyon koszonom neked de tenyleg :)

2016. febr. 14. 20:16
 6/6 Unpredictable ***** válasza:
Nincs mit, kb hasonlóban "szenvedek" én is
2016. febr. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!