Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Megőrülok érte!

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Megőrülok érte!

Figyelt kérdés

23 éves fiú vagyok. Nem volt még kapcsolatom. Megismertem egy lányt tinderről, akivel nagyon jól alakultak a dolgok. Többször találkoztunk, csók is volt. Én nagyon megkedveltem őt, tényleg azt hittem, végre azt hittem, lesz barátnőm. Hát, sajnos egyik napról a másikra megváltozott, majd elég fura érvelésekkel elvetette azt, hogy járjunk. Én többször próbáltam kideríteni hogy miért, és csak azt a választ kaptam, hogy bizalmatlan, nem áll készen egy kapcsolatra, mert történtek vele rossz dolgok, és hogy ő úgy gondolja, nem illik hozzám, és nincs sok értelme az egésznek. Egyetlen egyszer sem mondta azt, hogy én nem kellenék neki.. Ennek mi a következménye? Az, hogy egy részem folyamatosan azt mondogatja hogy folytathatnánk, egy másik pedig azt, hogy hagyjam. Egy hónapja történt, két héttel az eset után azt hittem túl vagyok rajta, de egy hete meggyőződtem róla, hogy mégse. Borzalmasan fáj, mert nagyon gyakran álmodok róla.. Nem akarom, de szétgyötör ez az érzés. Sajnos minél jobban közeledtem ezután felé, annál jobban taszítottam magamtól. Vhogy azt érzem, hogy ő kell nekem, az élet tartozik vele nekem, és nekünk is több kellene.. Hiába foglalkozok más lánnyal,hogy elfejtsem, aki nagyon valószínű, hogy szeretne többet, de sajnos nem jár máson az agyam, mint az előzőn.

Mit tegyek szerintetek? Nem tudom, hogy elmondjam-e neki, sajnos, nagyon eltoltam már magamtól.:(

Előre is köszönöm a válaszaitokat.



2016. febr. 15. 13:40
 1/1 Sidd válasza:

húha, Szerelmes vagy :)

Nagyon kedves levélben vagy személyesen próbálj meg 1 "utolsó" randit felajánlani neki,hogy beszélgessetek.

Végig a szemébe nézve, elvétve 1-1 mosollyal próbáld meg neki felvázolni,hogy mennyire fontos neked, de ne tálald ki az egészet, mert az megrémisztheti és akkor tuti kihátrál.

2016. febr. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!