Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Én egy 7. -es diák vagyok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zsozef kérdése:

Én egy 7. -es diák vagyok. Van egy lány az osztályban. Én megőrülok érte csak nem tudom elmondani (nem vagyok az a tipus aki szekontaktusban mondja el). Én mikor akarom mondani lefagyok. Milyen módon mutathatom meg, hogy szeretem?

Figyelt kérdés
Ő már elmonda kerékpározás közben.
2011. febr. 5. 22:43
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

De aranyoooos :D *.*

Írj neki levelet. Kézzel!!

2011. febr. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%

Először is olvasgasd egy kicsit a nyelvtan könyvet,ha ez megvan akkor pedig még holnap hívd el valahova.(Elég csak sétálni vagy épp bringázni,ahogy esik..)Nem muszáj neki megmondanod,hogy szereted,inkább csak éreztesd vele pl.:Kedveskedj neki,beszélgess vele sokat. Aztán szerintem majd kicsit az önbizalmad is erősödni fog,viszont azt már most leszögezem,(és nem akarok ünneprontó lenni)de ha nem mered neki megmondani,hogy szereted...hát akkor bizony a kapcsolatotok sem lesz valami pompás, mert hát akkor kb. a járás az tényleg járás lesz (egymást mellett).

13/f

2011. febr. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

előttemszóló: miért 13 évesen mit akarsz?:D:D megdugni a csajodat?:D 13 évesen attól elpirultam,ha egy fiú puszit adott az arcomra:D

17/L

2011. febr. 6. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ma 02:03:

A 13 éves fiú vagyok...nem,nem akarom megdugni,sőt még nem is csókolóztunk. Viszont úgy gondolom,hogy ha annyit nem mer neki megmondani,hogy szeretlek akkor azt a kapcsolatot nem is érdemes folytatni. Vagyis hát szerintem nem, nekem fontos az,hogy a barátnőmmel beszélgetni tudjak,megölelhessem stb...Na már most, én is elpirulok ha kapok tőle egy puszit de ezzel idáig nincs is semmi gond.

Amit írtam,hogy a kapcsolatuk nem lesz pompás hát..írnék rá egy példát: Van nekem egy nagyon jó barátom(fiú) és egy lány osztálytársam. Ők úgy jöttek össze, hogy mással üzengettek egymásnak (ők sem mertek így szemtől szemben beszélni egymásnak) és hát így jöttek össze. A kapcsolatuk nagyjából annyiból állt, hogy mondjuk leültek egymás mellé

valahol megfogták egymás kezét és 1 órán át a következő beszélgetés folyt le náluk:-Fázol?-Nem,és te?-Énsem

Nah,akkor kérdem én, van-e értelme az ilyen kapcsolatnak?

Viszont most a kérdezőhöz szólnék: Nem akarlak teljesen eltántorítani ettől az egésztől, csak hát kéne egy kis önbizalom, meg ráadásul nincs is mi miatt paráznod,hisz a lány szeret, neked csak ennyit kell mondanod: Figyelj...én is szeretlek. Szóval no para, de felőlem levelet is írhatsz mint ahogy azt az első válaszoló írta, de abból szerintem elég nehéz lesz tovább menni. De mindegy te életed te döntésed!

2011. febr. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb ha elmondod DE az mindegy hogy szemtől szembe vagy levélben (az a te döntésed) 13/F
2012. dec. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!