Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan éreztessem a lánnyal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan éreztessem a lánnyal hogy fontos nekem és érdekel úgy hogy nem mondom el neki?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel már többször kavartunk együtt

voltunk stb de nem jártunk nagyon bejött a csaj tetszett meg minden de nem akartam kapcsolatot

egy pár évig nem taliztunk egyáltalán semmit sem tudtam róla most viszont újra összefutottunk és egy helyen dolgozunk az első találkozás ennyi év után nagyon kínos volt valamiért de rajta is láttam hogy feszeng.

Az a helyzet hogy én úgy érzem hogy beleszerettem hogyan tudnám ezt éreztetni vele nem szeretnék elé állni azzal hogy szeretlek mert szerintem nem hinné el szóval tudnátok ötleteket adni?


2016. febr. 16. 13:39
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem első lépésként csak kezdj vele újra beszélni, érdeklődni mi van vele, hogy hogy van.Esetleg elhívhatod valahova (nem kell nagy dolgokra gondolni), pl egy séta is tökéletesen megteszi.Szerintem így el tudsz indulni.Remélem segítettem, sok sikert. :)
2016. febr. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Teljesen egyet ertek az elsovel. Aztan ha ezeken tul vagytok beszelgesd vele egyre tobbet. Erdeklodj, hallgasd meg ha problemaja van, tirodj vele :) ennyi eleg
2016. febr. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!