Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » SOS!!!! hogyan ereztessem egy...

SOS!!!! hogyan ereztessem egy fiuval hogy ram szamithat, fontos nekem, de nem csak baratkent hanem tobbet szeretnek? BOVEBBEN LENT!

Figyelt kérdés

Szoval. 15 eves lany vagyok,egy 16 eves fiurol van szo. regebben lattam hogy sokszor engem figyel pl buszon de nem kezdemenyezett.aztan bejeloltem facebookon es elkezdtunk beszelgetni es nagyon kedves es nyilt volt velem:)aztan volt egy buli ahol osszejottunk ugymond(smaroltunk)ezutan mikor beszeltunk o aztmondta nemis emlekszik mi tortent mert reszeg volt es hogy o csak baratkent tekint ram. viszont nagyon felreerthetoen viselkedik es ott a buliban is olyan osztonosnek tunt ahogy kozeledett..es altalaban olyan temakat vet fel hogy hany baratnoje volt megigy ezt a bulis dolgot..lehet hogy csak fel mert meg nem volt baratnoje mert eddig inkabb focizott es allitasa szerint most se szeretne nagyon baratnot de en ugyerzem hogy megis csak fel bevallani meg maganak is.

hogyan ereztessem vele hogy en tobbet erzek iranta es hogy nem olyan baratno lennek aki minden baratjaraÍ(lany) feltekenykedik? mert ettol tart.

KEREMSZEPEN HOGY AKI VALASZOL AZ CSAK NOMRALISAKAT!!

NAGYON FONTOS LENNE!!!!

ELORE IS KOSZONOM:)



2015. márc. 8. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:
fú hát írj/beszélj vele sokszor találd el az érdeklődési körét éreztesd vele hogy neked/veled mindenről beszélhet és hogy ne csak barátként tekintsen rád finoman jelezd neki hogy milyen jó volt a smaci blablabla és hogy még szeretnél vele többet
2015. márc. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Normális leszek, de kiábrándító.


Ha akart volna, már rég kimondta volna. Csak te futsz utána.


Én hat évig futottam egy ilyen után, és még most is miatta szenvedek. Etettem magam hogy "jaaaj, biztos csak félénk", közben pedig csak kihasznált amikor kellett neki valami sulis dolog, egyébként meg sz@rt a fejemre(="barátként" se tekintett rám.)

A te érdekben mondom, ezt önámítás és hagyd abba. De még tisztességes is amúgy, hogy így kimondta hogy barátként tekint rád. Ha ezt nem tudod elfogadni...az már nem az ő baja. Az hogy a volt barátnőiről mesél neked, végképp azt igazolja hogy csak egy haverként kezel, illetve "wingwoman"-ként.


Részegen meg másként viselkedik az ember, azt annyira ne vedd figyelembe.


Elnézést ha nyers voltam, nem megbántani akartalak, csak felnyitni a szemed.


Remélem átvészeled!


L/22

2015. márc. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat:) masodik nem voltal nyers oszinte!:) sajnalom ami veled tortent es lehet hogy itt is ez a helyzet csak azt nem ertem hogy akkor miert foglalkozik velem ha smmit nemakar?es miert mutogat kepeket magarol es miert kerdezi a velemenyem? es foleg azt nem ertem hogy a buliban mikor smaroltunk egyaltalan nemtunt reszegnek meg piaszaga se volt..
2015. márc. 8. 21:24
 4/4 anonim ***** válasza:

"akkor miert foglalkozik velem ha smmit nemakar?es miert mutogat kepeket magarol es miert kerdezi a velemenyem?"


Mert élvezi hogy dicséred. (gondolom negatívat nem mondasz róla). ez bármelyik ember önbizalmának jót tenne.


"nem tűnt részegnek meg piaszaga sem volt"


nem tudom mit ihatott, nem minden pia szaglik messziről(mondjuk a bor tuti nem, bár nem hiszem hogy bulin bort ivott :D )


de az is lehet hogy csak "kangörcse" volt és te voltál kéznél. vagy csak olyan kedve volt.


esetleg ha nagyon bátor vagy (én ennyire sose voltam mert ugye ez már nagyon pofaráesés ha nem jön be), megpróbálkozhatsz azzal hogy bevallod neki hogy szereted. éreztetéssel nem mész semmire sajnos (max. ha elege lesz a "nyomulásodból" lelép, velem is ez történt)

2015. márc. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!